Sara Boruc pozwala synkowi korzystać ze smartfona fot. ONS.pl

Sara Boruc pozwala synkowi oglądać filmiki na smartfonie. Matki od razu skrytykowały jej zachowanie

Sara Boruc pokazała fanom, jak malutki Noah spędza czas ze swoim tatą. Chociaż fotografia jest naprawdę urocza, nie obyło się bez komentarzy, że maluch nie powinien spędzać czas przez ekranem telefonu.
/ 30.06.2020 09:21
Sara Boruc pozwala synkowi korzystać ze smartfona fot. ONS.pl

Sara i Artur Borucowie są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci. Gwiazda chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, co spotyka się z zachwytem fanów. Tym razem słodka fotografia Noah i Artura spotkała się z krytyką internetowych mam, które zarzucają Sarze złe metody wychowawcze. O co poszło? 

Sara Boruc pozwala synkowi na zabawę smartfonem

Fotografia na profilu Sary Boruc na Instagramie przedstawia Noah w ramionach taty, którzy oglądają coś wspólnie na smartfonie. Gwiazda chciała zwrócić uwagę na uroczą minkę, którą zrobił chłopiec, jednak nie to przykuło uwagę fanów. W komentarzach internautki od razu zauważyły, że malutkie dziecko nie powinno spędzać za dużo czasu, wpatrując się w ekran komputera czy telefonu. Nie zabrakło również wypowiedzi terapeutki, która upomniała Boruc. 

Pani Saro, nie chcę, aby Pani negatywnie odebrała mój komentarz, nie mam na celu Pani pouczania czy siania mowy nienawiści, ale jako terapeuta mam obowiązek informowania. Kieruję do Pani serdeczną prośbę, proszę, jeżeli oczywiście ma Pani czas i ochotę, poczytać o wpływie wysokiej technologii na dzieci do 13. roku życia - napisała w komentarzu specjalistka 

Sara Boruc nie pozostawiła zarzutów bez odpowiedzi i zapewniła internetowe mamuśki, że bardzo mocno ogranicza czas, jaki jej synek spędza przed elektroniką. Chłopiec może jednak obejrzeć od czasu do czasu filmiki, które wyjątkowo lubi. 

Znam temat, ale dziękuję za komentarz. Noah uwielbia oglądać jeden teledysk, wiec to są trzy minutki dziennie i na tym kończymy - wytłumaczyła gwiazda

Ile czasu dziecko może spędzać przed ekranem? 

Z badań przeprowadzonych w 2019 roku przez kanadyjskich naukowców i opublikowanych w magazynie medycznym „The Lancet”, dzieci powinny spędzać przed ekranem jakiejkolwiek elektroniki maksymalnie 2 godziny dziennie. Większa ilość może doprowadzić do pogorszenia wzroku i funkcji poznawczych malucha. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)