Roksana Węgiel ocenia jury „Dance dance dance”. Kto jest jej ulubionym jurorem?

Agustin Egurrola, Ida Nowakowska, a może Joanna Jędrzejczyk? Kto zyskał sympatię młodej wokalistki?
/ 12.05.2021 19:53

Taneczne show TVP, czyli „Dance Dance Dance”, cieszy się coraz większą popularnością. Udział biorą w nim celebryci wraz z osobami towarzyszącymi, prezentując wymagające choreografie do kultowych hitów. Ich występy ocenia surowe jury, a na zwycięzców czeka wyjątkowa nagroda.

Roxie Węgiel o jury „Dance Dance Dance”

Jedną z uczestniczek programu jest 17-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior - Roxie Węgiel. Nastolatka wkłada w treningi mnóstwo serca i radzi sobie na scenie show coraz lepiej. Niestety, jej występy często są krytykowane przez jurorów, a zwłaszcza przez Agustina Egurrolę, który nie jest wielkim fanem Węgiel. 

Roksana zdradziła, czy ona darzy sympatią choreografa i kto jest jej ulubionym członkiem składu sędziowskiego w „Dance Dance Dance”. 

Węgiel zdradziła, że chociaż lubi wszystkich jurorów, to Ida Nowakowska jest osobą najbliższą jej sercu. 

Ja ich wszystkich uwielbiam, ale tak najdłużej znam się z Idą Nowakowską, która często mówi, że jestem jak jej młodsza siostra i to jest bardzo urocze - wyjaśniła młoda wokalistka

Roxie podkreśla też, że każdy z jury ma zupełnie inny charakter i zwraca uwagę na inne aspekty występów. Dzięki temu pełna ocena uczestników może być jak najbardziej obiektywna i sprawiedliwa. 

Czytaj także:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem