Rafał Grabias zabrał głos w sprawie LGBT+ w Polsce. „To nie jest żadna organizacja. To ludzie”

Celebryta znany z programu „Królowe Życia” postanowił skomentować sytuację środowisk o odmiennej orientacji seksualnej w Polsce. Zdradził również, jak na wieść o jego partnerze zareagowali najbliżsi.
/ 23.06.2020 14:12

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn od razu zdobyli serca widzów programu „Królowe Życia”. Fani z zaciekawieniem obserwują poczynania barwnej pary, której życie to prawdziwe pasmo wzlotów i upadków. Tym razem Grabias postanowił zabrać głos w sprawie sytuacji LGBT+, która robi się w Polsce coraz bardziej napięta. 

Rafał Grabias o społeczności LGBT+

Celebryta przyznał, że w dzisiejszych czasach, dokładnie tak samo jak dawniej, społeczeństwo ma problemy, żeby zaakceptować osoby ze społeczności LGBT+. Przyznał, że widzi, że rodzice wielu młodych osób o odmiennej orientacji seksualnej nie potrafią w pełni przyjąć do wiadomości, że ich dziecko jest w jakiś sposób inne. Jest mu przykro, że tak to wygląda. 

Jest mi bardzo przykro, że jesteśmy postrzegani jak jakaś organizacja. LGBT to nie jest organizacja. To są po prostu ludzie - komentował

Rafał Grabias o kontakcie z rodzicami

Celebryta przyznał, że jego rodzice przeżyli szok, kiedy dowiedzieli się o jego orientacji seksualnej. Na szczęście teraz ich relacje są dobre i rodzice Rafała nie mają już problemu, z partnerem syna.

Wiadomo, mieli wobec mnie inne plany. Wyobrażali sobie, że będzie synowa i wiadomo, gromadka wnuków. A tu takie rozczarowanie. Przychodzi syn z chłopakiem - mówił Grabias

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów faktycznie łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia. "Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem"
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że mała Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

Redakcja poleca

REKLAMA