POLECAMY

Popek po treningu w „Tańcu z gwiazdami” trafił do szpitala. Czy będzie w stanie wrócić do programu?

Poważne zdrowotne kłopoty rapera. Bardzo źle się poczuł i zasłabł. Wszyscy teraz pytają, czy zrezygnuje z walki o Kryształową Kulę.
/ 5 miesięcy temu
Popek po treningu w „Tańcu z gwiazdami” trafił do szpitala. Czy będzie w stanie wrócić do programu? fot. screen Instagram: popek_oficjalnie

Ostatnie tygodnie dla Popka musiały być intensywne. Niedzielny trening do programu „Taniec z gwiazdami” zakończył się dla rapera fatalnie – zasłabł i trafił do szpitala. Czy jego stan zdrowia pozwoli mu wrócić do show i walczyć o Kryształową Kulę?

Anna Lewandowska po raz kolejny w ogniu krytyki! Tym razem poszło o... kolory zabawek małej Klary

„Właśnie wyszedłem ze szpitala. Powiem wam w skrócie, co się stało. Robiłem trening taneczny i tam miałem góra-dół, góra-dół. Wyszedłem z treningu i zacząłem się zataczać, zwymiotowałem i tak jest do dzisiaj, nosi mnie na boki, a nie jestem pijany, nie mam stabilizacji w nogach” – poinformował w nagraniu, które wrzucił na Instagrama.

Raper przyznał też, że martwi się swoim stanem zdrowia i prosi swoich fanów o wsparcie. „Trzymajcie za mnie kciuki. Może mi przejdzie, piszcie, jeśli mieliście coś takiego, że na przykład ktoś po treningu przez dwa dni nie mógł stać na nogach, nie mógł utrzymać równowagi. Bo lekarze nie wiedzą, co jest grane. Mam nadzieję, że wrócę” – wyznał Popek.

Fani rapera bardzo się przejęli jego stanem. „Zdrowia! Trzymamy kciuki!”, „Dasz radę Popuś”, „Wrócisz królu! Wierzymy w to!@”, „Jesteśmy z tobą” – czytamy w komentarzach pod ostatnim filmem Popka.

W „Tańcu z gwiazdami” Popek tańczy w duecie z Janją Lesar. Nie wiadomo, czy będzie w stanie wrócić na parkiet i czy wystąpi w piątkowym odcinku.

Więcej newsów o gwiazdach:Świat oszalał na punkcie trzeciego royal baby! Co już wiadomo o małym księciu?Piotr Żyła ma dość bycia oczernianym przez żonę? Zamierza walczyć o dzieci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)