Tłum gwiazd na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła! Kto się zjawił?

Zobacz zdjęcia z pokazu wiosenno-letniej kolekcji Łukasz Jemioła!
Marta Kosakowska / 27.03.2019 08:58

Za nami pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła! Prezentacja trendów na sezon wiosna-lato 2019 odbyła się we wtorek (26.03) w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło wiele zaprzyjaźnionych z projektantem gwiazd. Nie zabrakło słynnych muz Jemioła!

Gwiazdy na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła

Na pokazie pojawiły się m.in. takie sławy jak: Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Zofia Zborowska i wiele innych znanych osobistości.

Małgorzata Kożuchowska postawiła na niebanalne połączenie elegancji ze stylem casual. Miała na sobie jasne dżinsy z prostymi nogawkami, do których dobrała granatową koszulę i marynarkę z ozdobnymi guzikami. Całość dopełniły szpilki i torebka z logo Chanel.

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2019? Tutaj znajdziesz wszystko o najważniejszych trendach!

Małgorzata Socha wybrała biały total look, który idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy. Dwurzędowa marynarka, klasyczna koszula i postrzępione dżinsy stworzyły efektowną stylizację. Do tego szalenie modne białe botki i dopasowana kolorystycznie torba.

Na uwagę zasługuje również stylizacja Katarzyny Warnke. Aktorka, która zawsze zachwyca stylem, tym razem również nie zawiodła. Miała na sobie elegancką sukienkę midi w groszki. Dobrała do niej czerwone botki oraz torebkę marki Gucci. Całość dopełnił wyrazisty makijaż ust.

Zobacz zdjęcia gwiazd z pokazu Łukasza Jemioła i zainspiruj się stylem z czerwonego dywanu!

Przeczytaj:
Gwiazdy na Balu Dziennikarzy 2019 - zdjęcia
Gala Bestsellerów Empiku 2019 - relacja z wydarzenia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/27.03.2019 13:08
Marieta piękna, w tej stylizacji bardzo dziewczęco. Zachwyca!