Płeć i imię dziecka Joanny Kulig - syn czy córka?

Płeć i imię dziecka Joanny Kulig fot. ONS
Już wiadomo, czy Joanna Kulig urodziła syna czy córkę!
Marta Kosakowska / 22.02.2019 09:21
Płeć i imię dziecka Joanny Kulig fot. ONS

Kilka dni temu Joanna Kulig została mamą po raz pierwszy. Potomek aktorki i jej męża, reżysera i scenarzysty, Macieja Bochniaka przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych. Narodziny nowego członka rodziny właśnie potwierdził brat gwiazdy. Przy okazji zdradził, czy Joanna Kulig urodziła syna czy córkę.

Płeć i imię dziecka Joanny Kulig

Poród Joanny Kulig odbył się parę dni temu. Jak donoszą tabloidy, aktorka zdecydowała się rodzić w prywatnej klinice gwiazd w Los Angeles. Informacja o narodzinach dziecka pojawiła się w mediach za sprawą Piotra Dzięcioła, producenta filmowego.

Joanna Kulig i jej mąż nie potwierdzili doniesień, lecz zrobił to za nich brat aktorki. Piotr Kulig zdradził, że aktorka urodziła syna, który prawdopodobnie będzie nosił tradycyjne imię Jan.

- To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Jasiek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi
- powiedział brat gwiazdy w rozmowie z „Faktem”.

Młoda mama wciąż milczy na temat powiększenia rodziny. Już w niedzielę odbędzie się ceremonia wręczenia najbardziej prestiżowych nagród filmowych. Na razie nie wiadomo, czy Joanna Kulig będzie na Oscarach.

Przypomnijmy, że film Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”, w którym aktorka gra rolę Zuli, jest nominowany do Oscarów w 3 kategoriach: Najlepszy film nieanglojęzyczny, Najlepszy reżyser oraz Najlepsze zdjęcia.

Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku

Instagramowy profil aktorki zalały gratulacje. Wpisy zamieściły również znane osobistości ze świata kultury, sztuki i show-biznesu. Redakcja Polki.pl również dołącza do gratulujących. Świeżo upieczonej mamie i Jasiowi życzymy dużo zdrowia!

Więcej o Joannie Kulig:
Koszt porodu Joanny Kulig w Stanach Zjednoczonych
Joanna Kulig w ciąży wyglądała pięknie - zdjęcia

Redakcja poleca

REKLAMA