Joanna Kulig fot. ONS.pl

Joanna Kulig pierwszy raz pokazała ciążowy brzuch. Jak wygląda?

Aktorka opublikowała swoje najnowsze zdjęcia z Nowego Jorku. I wreszcie pochwaliła się krągłościami!
/ 08.10.2018 10:21
Joanna Kulig fot. ONS.pl

O tym, że Joanna Kulig jest w ciąży, plotkowano kilka tygodni. Jednak dopiero teraz aktorka „Zimnej wojny” postanowiła pochwalić się swoimi krągłościami i pierwszy raz wyraźnie pokazała ciążowy brzuszek. Fani są zachwyceni! Zobacz, jak się prezentuje.

Joanna Kulig nie pojawiła się na ważnym festiwalu, bo... jest w ciąży?

Joanna Kulig z ciążowym brzuszkiem

Joanna Kulig chroni swoją prywatność. Dlatego długo oficjalnie nie było potwierdzenia, że jest w ciąży. Wszystko wyszło na jaw przy okazji Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku we wrześniu. Aktorka była jedną z zaproszonych gwiazd, jednak nie pojawiła się. Za to wysłała nagranie z wyjaśnieniem, że jest w ciąży, a jej nieobecność jest spowodowana wizytami lekarskimi i badaniami. A dla tych, którzy nadal nie dowierzają w jej ciążę, mamy dowód! Joanna Kulig właśnie pierwszy raz pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Opublikowała zdjęcie z Nowego Jorku, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Fani aktorki są zachwyceni i chętnie komentują jej wygląd:
„Super mama nam się szykuje”, „Pięknie!”, „W identycznej sukience chodziłam w ciąży”, „Wyglądasz cudownie”, „Pięknie pani w ciąży”.

 

 

Joanna Kulig w różnych wywiadach przyznawała, że marzy o tym, aby zostać mamą. „Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym” – mówiła niedawno. No to niedługo spełni swoje marzenie!

Aktorka przebywa teraz w Nowym Jorku, bo promuje na jednym z festiwali swój ostatni film „Zimna wojna”. To polski kandydat do Oscara.

Więcej newsów o gwiazdach:„Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek zaglądał do mojej macicy”. Ewa Farna ucina plotki!To pierwsze takie zdjęcie synka Małgorzaty Sochy! „Piękny obrazek” - piszą fanki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)