Paulina Koziejowska ma nowego partnera fot. ONS

Paulina Koziejowska znalazła nowego partnera po rozstaniu z Borkowskim

Związek znanego aktorka i pogodynki rozpadł się zaledwie miesiąc temu.
/ 08.01.2019 09:34
Paulina Koziejowska ma nowego partnera fot. ONS

Związek Pauliny Koziejowskiej i starszego od niej o 23 lata Jacka Borkowskiego wzbudzał ogromne emocje. Zakochani chętnie pokazywali się razem, nie kryjąc gorącego uczucia. Niestety relacja szybko się wypaliła. Po zaledwie kilku miesiącach para ogłosiła rozstanie. Pogodynka szybko znalazła szczęście u boku innego mężczyzny.

Paulina Koziejowska ma nowego ukochanego!

Pogodynka i aktor rozstali się w grudniu 2018 roku. Informacja o zakończeniu ich głośnego związku była szokiem. Koziejowska i Borkowski byli jedną z najgłośniejszych par minionego roku. Jak podkreślali w wywiadach, decyzja o rozstaniu była wspólna. Partnerzy uznali, że więcej ich dzieli niż łączy, a dlatego postanowili pójść własnymi ścieżkami.

Od rozstania minął zaledwie miesiąc, a Paulina Koziejowska znów jest zakochana. Pogodynka wyznała, że znalazła wielką miłość!

 - Jestem znowu zakochana. Jak na razie nie chcę zdradzać, kim jest mój partner. Wolimy cieszyć się sobą
- powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

Według informacji tabloidu, Paulina Koziejowska wróciła do swojego poprzedniego mężczyny. Zakochani wybrali się na romantyczne wakacje. Nowy rok powitali w Meksyku, gdzie cieszą się słoneczną pogodą i tropikalnym klimatem.

Pogodynka relacjonuje pobyt na Instagramie. Wygląda na bardzo szczęśliwą, lecz... nie zdecydowała się na pokazanie zdjęć z nowym ukochanym.

Prawda, że Paulina Koziejowska promienieje? To chyba miłość! ;)

Przeczytaj:
Jacek Borkowski ostro odpowiada na hejt: "Ludzie nie lubią cudzego szczęścia"
Jacek Borkowski opublikował intymne zdjęcie z partnerką. "Traci Pan fanów"