Pamiętacie Justynę z "Miłości na bogato"? Sprawdźcie, czym zajmuje się po zniknięciu z show-biznesu

Justyna Banasiak szybko wspięła się na szczyt popularności. Niestety równie szybko z niego spadła. Co robi dzisiaj?
/ 03.01.2021 18:23

Serial emitowany przez nieistniejący już dziś kanał telewizyjny Viva Polska „Miłość na bogato”, szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Fani chętnie oglądali perypetie młodej, początkującej modelki Justyny, która przyjechała do Warszawy, by spełniać swoje marzenia o wielkiej karierze. 

W programie wystąpiły m.in. znane z „Top Model” Marcela Leszczak i Karolina Gilon, ale też takie gwiazdy jak Sylwia Nowak czy Maffashion. Główną postać jednak zagrała młodziutka debiutantka, która dopiero zaczynała wówczas podbijać salony.

Justyna Banasiak wcieliła się w rolę miłej dziewczyny ze wsi, która postanawia zrobić karierę modelki i w tym celu wyjeżdża do swojej kuzynki Marceli do Warszawy. 

Czym zajmuje się dziś Justyna Banasiak?

Banasiak szybko zdobyła popularność i sławę, jednak nie zagrzała zbyt długo miejsca na ściankach. Młoda modelka i aktorka wycofała się z show-biznesu i od kilku lat żyje spokojnie z dala od światła reflektorów. 

Dziś Justyna skupia się na swojej karierze tanecznej i gimnastycznej. W 2004 roku była reprezentantką Polski na Olimpiadzie w Atenach. Obecnie występuje w teatrach muzycznych jako zawodowa tancerka. 

W 2013 roku Banasiak wyszła za mąż za Jakuba Skonecznego, z którym mieszka w pięknym, wspólnie wybudowanym domu. Para nie doczekała się jeszcze dzieci, jednak adoptowała uroczego pieska, którym często chwali się w mediach społecznościowych. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd: 
Gwiazda „365 dni” Anna-Maria Sieklucka o Strajku Kobiet. Popiera walkę z prawem aborcyjnym?
Doda ostro o wpisie Małgorzaty Rozenek. „Ja bym nigdy nie nazwała prezydenta...” 
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. „To nie są żarty”