Oto najkrótsze małżeństwa w show-biznesie. Powody rozwodów bywają zdumiewające...

Niektóre pary po wypowiedzeniu słynnego „TAK” nie wytrzymały ze sobą nawet kilku dni! Oto prawdziwi rekordziści. Dlaczego tak szybko zdecydowali się na rozwód?
/ 29.06.2020 13:52

Choć wydaje się, że długie związki w show-biznesie to rzadkość, okazuje się, że niektórzy świecą przykładem, jak być ze sobą na dobre i na złe. W tym zestawieniu pokażemy jednak małżeństwa z rekordowo krótkim stażem.

Niektóre pary właściwie mogły wstrzymać się z decyzją o ślubie kilka dni, by uniknąć późniejszego rozwodu.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - 8 miesięcy

Decyzja o ślubie wydawała się przemyślana, bo ich związek trwał już od 10 lat, a gwiazdorska para prowadziła wspólny dom. Wiele osób zdziwiła zatem ich wspólna decyzja o rozwodzie, ogłoszona zaledwie 8 miesięcy później.

Britney Spears i Jason Alexander - 55 godzin

Mogłoby się wydawać, że skoro wcześniej długo się przyjaźnili, podstawy związku okażą się solidniejsze. Nic bardziej mylnego - w małżeństwie wytrzymali ze sobą rekordowo krótko, bo po zaledwie 55 godzinach zostało ono anulowane.

Para pobrała się w 2004 roku w Las Vegas. Jak po latach komentował to były mąż Britney, biorąc ślub byli pod wpływem narkotyków. Gdy tylko odzyskali pełną świadomość, zdecydowali się na unieważnienie małżeństwa, choć jak twierdzi Jason - był naprawdę zakochany w piosenkarce.

Kim Kardashian i Kris Humphries - 72 dni

Wyjątkowo krótkim stażem małżeńskim mogą pochwalić się także znana celebrytka i koszykarz. Ich małżeństwo trwało raptem 72 dni, a powodem, dla którego Kim złożyła pozew rozwodowy miały być różnice nie do pogodzenia”.

Nicolas Cage i Erika Koike - 4 dni

Popularny aktor żenił się już cztery razy, najkrócej wytrwał właśnie w czwartym małżeństwie, z makijażystką Eriką Koike. Po czterech dniach złożył wniosek o unieważnienie zawartego małżeństwa, a gdy został on odrzucony - pozew o rozwód. 31 maja 2019 roku para oficjalnie dostała rozwód.

Drew Barrymore i Jeremy Thomas - 39 dni

Krótki staż małżeński tej pary właściwie nie powinien nikogo dziwić, bo najwyraźniej zbyt dobrze nie zdążyli poznać się przed ślubem. Przed zawarciem małżeństwa spotykali się przez zaledwie 6 tygodni.

Bradley Cooper i Jennifer Esposito - niecały rok

Para wzięła ślub już 2 miesiące po zaręczynach, ale już w kolejnym roku byli po rozwodzie. Tancerka znalazła szczęście u boku brytyjskiego modela Louisa Dowlera, aktor związał się z Iriną Shayk, z którą ma córkę. Ich związek rozpadł się jednak w 2019 roku.

To też może cię zainteresować:Łzy smutku na własnym ślubie. Małżeństwo najsmutniejszej księżnej świata i księcia Alberta II wcale nie jest bajką?Sekrety małżeństwa Diany i Karola. Czy to prawda, że książęca para miała córkę?Oto zdjęcia komunijne gwiazd. Niektóre z nich są nie do poznania!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)