Oto najbardziej inspirujące mamy w polskim show-biznesie. Dzień Matki [GALERIA]

Są kochające, stylowe i sławne. Swoją popularność potrafią wykorzystać w słusznym celu. Nie boją się poruszać tematów tabu. Tych, które są istotne dla innych matek. Dla innych Polek.
Marta Kosakowska / 23.05.2018 12:22

Każda mama jest wyjątkowa. Każda zasługuje na medal. Niejeden medal, lecz cały pęk medali: za poród, za poświęcenie, za ocieranie łez, za gotowanie ulubionych dań, za wspieranie nawet po 18-tce... Jest tego wiele! Bycie mamą to wielka odpowiedzialność. Szczególnie jeśli jest się mamą na świeczniku. Te matki są odważne, inspirujące, szlachetne. Szanujemy je, podziwiamy i chcemy być jak one!

Inspirujące mamy z show-biznesu

Udowadniają, że kobieta zawsze ma wybór. Macierzyństwo jest dokonywaniem wyborów każdego dnia. W dzisiejszych czasach nie są to już jedynie wybory z kategorii - kariera czy dziecko. Choć one udowadniają, że można mieć jedno i drugie. Pokazują, że ważne jest być mamą, która ma swoje zdanie. Nie tylko w kwestii wyboru ubranek czy deserków dla dziecka, ale pewnego „stylu” macierzyństwa, który nierzadko staje się wzorem dla innych.

Dziękujemy wam za to, że po prostu jesteście! Wyjątkowe życzenia redakcji Polki.pl z okazji Dnia Matki

Podziwiamy ich dokonania na polu zawodowym, ale jesteśmy również pod wrażeniem tego, jakimi są matkami. A przede wszystkim - kłaniamy im się w pas za wspieranie innych matek. Odwagę zabierania głosu w sprawach ważnych, kontrowersyjnych, stanowiących tabu. Motywowanie do działania. Dbanie o dzieci, ale również o siebie. I pokazywanie, że nikt nie ma tak wielkiej siły jak matka!

Na kolejnych stronach najbardziej inspirujące znane mamy! Dowiedz się, co czyni je wyjątkowymi.

Droga Czytelniczko! Chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie lepszy serwis! Co lubisz na Polki.pl, czego Ci u nas brakuje. To zajmie tylko 3 minuty. KLIKNIJ >> ANKIETA

Przeczytaj:
Czego życzyć mamie w dniu jej święta? Oto najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki! Prezent na Dzień Matki - tani, ale genialny!

Redakcja poleca

REKLAMA