Nie tylko Blanka i Baron. Kto jeszcze w showbiznesie rozstał się w ostatnich tygodniach?

Mieli być razem na dobre i na złe, jednak w ostatnich tygodniach drogi tych gwiazd się rozeszły. Kto został singlem?
Urszula Wilczkowska / 07.10.2020 15:45

W świecie gwiazd nie tylko rodzą się nowe związki, niestety czasem, tak jak w życiu każdego z nas, związki się też rozpadają. W ostatnich dniach internet obiegła wieść o rozstaniu Blanki Lipińskiej i Barona. Para była razem przez 8 miesięcy i została zeswatana przez... Natalię Siwiec i jej męża. Już od kilku dni na Instagramie pisarki huczało od plotek - wybrała się sama w podróż do Egiptu.

Muzyk początkowo zaprzeczał plotkom i twierdził, że po prostu oboje muszą spędzić nieco czasu osobno. Teraz jednak nie ma już złudzeń - ich związek niestety się zakończył. To jednak nie jedyna para, która w ostatnich tygodniach postanowiła się rozstać.

Gwiazdy, które rozstały się w ostatnich tygodniach?

Swój związek zakończyli też Madzia i Oleh, którzy poznali się na planie programu „Big Brother”. Od samego początku ich relacja była bardzo burzliwa, a Magda od samego początku informowała swoich fanów o tym, jak się im układa. Ostatecznie postanowili się rozejść. Zwyciężczyni programu napisała na swoim Instagramie, że chociaż Oleh złamał jej serce, jej uczucia tak szybko nie odchodzą.

Głośnym rozstaniem była też decyzja gwiazd show „ Love Island” - Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Chociaż tworzyli idealną parę w życiu, na planie, a jak się okazuje, także i na parkiecie, ich związek niestety nie przetrwał, nawet pomimo odbytej terapii dla par. Mikołaj napisał na swoim Instagramie bardzo obszerny wpis na ten temat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom... Tak, Kocham Sylwię.. i każdy zada sobie teraz pytanie : „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. Nie wprowadzę Was nigdy w żadne szczegóły z szacunku do naszego związku oraz z szacunku do Sylwii. Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć. Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji. Długo się do tego zbierałem, dlatego tak cierpiałem i gotowało się we mnie każdego dnia bo liczyłem, że uczucie, które w nas jest to przezwycięży. Powtarzałem zawsze Sylwii „miłość to nie wszystko” - nie wierzyła mi, myślała ze gadam bzdury.. Jesteśmy z dwóch różnych światów, mamy różne rzeczy w głowach, inne wizje partnerstwa oraz inne wizje przyszłości. Te nasze dwa światy odległe bardzo a z drugiej strony tak bliskie, że wystarczyło dać się zabrać w zaufaniu do tego świata i wszystko by działało jak dobrze naoliwiony sprzęt. Nasze charaktery zderzały się regularnie i to było trudne, ale po pewnym czasie to zaakceptowałem bo wiedziałem, ze miłość nas i tak spoi. Jeden krok w niewłaściwą stronę i można wszystko spieprzyc. Tak było w naszym przypadku. Ja oczywiście też nie jestem krystaliczny ani święty. Zapewne ze złych rzeczy które słyszeliście na mój temat 90% jest prawdą, jednak to ja decyduje o swoim życiu. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. To ja zdecydowałem się wejść w tę relację bez niczyich rad i tak samo z niej wychodzę nie poszukując poklasku i nie przywiązując uwagi do hejtu z tym związanego. Uwierzcie mi ze płaczę pisząc ten post, nigdy nie przypuszczałem, że to się wydarzy. Jakkolwiek tego nie zrozumiecie i za jakiego durnia będziecie mnie mieli to tak - Sylwia, Kocham Cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu - bądź szczęśliwa bo zasługujesz na to jak mało kto. Dobranoc. I’ll never love again...🖤

Post udostępniony przez Mikołaj Jędruszczak (@mikolaj_jedruszczak_official)

Internet obiegły ostatnio plotki o rozwodzie Doroty Szelągowskiej. Ulubiona architekta wnętrz Polaków nie skomentowała jednak do tej pory tych doniesień.

To też może cię zainteresować:
Te gwiazdy pokazały brzuchy po porodzie. Nie są idealne i to w nich kochamy
Na co Zosia Zborowska zwraca szczególną uwagę, gdy wybiera kosmetyki? Wiele kobiet o tym zapomina
Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” rozstali się. Jak zareagował na to jej syn? „Był mądrzejszy niż ja”