Nathalia zgłosiła się do „Hotelu Paradise” z jednego ważnego powodu. Jakiego?

Co skłoniło ją do wylotu na Zanzibar oraz walkę o miłość i pieniądze?
/ 01.04.2021 13:44

Właśnie trwa emisja 3. sezonu „Hotel Paradise”, w którym atrakcyjni single z całej Polski spotykają się i poszukują miłości, jednocześnie walcząc o wysoką wygraną. Romanse, intrygi i przyjaźnie bohaterów przyciągają przed ekrany tysiące widzów. Uczestnicy programu, pytani o powód pojawienia się w „Hotelu”, najczęściej odpowiadają, że chcieli przeżyć przygodę i coś zmienić w swoim życiu.

Inaczej było jednak w przypadku Nathalii Fok. Okazuje się, że miała bardzo ważny powód do tego, by lecieć na Zanzibar i wziął udział w programie TVN-u. Jaki?

Dlaczego Nathalia z „Hotelu Paradise” wzięła udział w programie?

Nathalia zdradziła, że do programu skłoniła ją poniekąd sytuacja na świecie, czyli panująca pandemia. 27-latka pracuje w branży eventowej, która przez kolejne lockdowny została niemalże całkowicie zamrożona. Uznała więc, że to dobry moment, żeby zrobić coś nowego. 

Zaczęłam mieć więcej czasu, więc pomyślałam, że udział w programie może wnieść coś więcej do mojego życia. Chciałam wyjść ze swojej strefy komfortu
- podsumowała 

Celebrytka wyjawiła też, że jej bliscy bardzo mocno wspierali ją w jej decyzji, choć bali się, że zostanie skrzywdzona, bo jest niezwykle wrażliwą osobą. Mimo to z zapartym tchem śledzą kolejne odcinki z udziałem Nathalii. 

To też może cię zainteresować:
Czego Magda Gessler potrzebuje, by przeprowadzić „Kuchenne rewolucje”? Lista jest długa...
Dlaczego Martyna z „Hotel Paradise” nie chce mieć dzieci? Szczera odpowiedź uczestniczki programu
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?