Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia

Fani spekulują, że ich związek jest bardziej poważny, niż chcą się do tego przyznać.
/ 07.05.2021 11:51

Emisja 3. sezonu „Hotelu Paradise” jeszcze się nie skończyła, a z udziałem uczestników rozwinął się już niejeden skandal. Nagrania miały miejsce kilka miesięcy temu, w związku z czym bohaterowie show muszą milczeć w mediach na tematy związane z zakończeniem programu i ewentualnym rozwojem zawartych w nim relacji. 

Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są małżeństwem?

Czujni internauci zauważą jednak wszystko. W ostatnich dniach w sieci zawrzało - pojawiły się spekulacje na temat relacji Nathalii z 3. edycji „HP” i Kamila z 2. sezonu. Fani show są przekonani, że między tą dwójką jest coś więcej, niż tylko znajomość. 

Mają o tym świadczyć zdjęcia, które udało im się znaleźć w mediach społecznościowych tej dwójki. Okazuje się, że opublikowali oni sesję w strojach... ślubnych. Zdaniem internautów oznacza to, że Nathalia i Kamil są małżeństwem, a piękna brunetka do programu wchodziła nie jako singielka, a będąc w szczęśliwym związku. 

Sami zainteresowani nie komentują na razie tych doniesień. Najwyraźniej na rozwiązanie tej zagadki będziemy musieli poczekać do zakończenia emisji 3. sezonu, która będzie miała miejsce za kilkanaście dni. 

Czytaj także:
Czego Magda Gessler potrzebuje, by przeprowadzić „Kuchenne rewolucje”? Lista jest długa...
Dlaczego Martyna z „Hotel Paradise” nie chce mieć dzieci? Szczera odpowiedź uczestniczki programu
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA