Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę

Faktycznie nie mogła się zdecydować na jednego partnera?
/ 27.04.2021 20:29

Trwa emisja 3. sezonu „Hotelu Paradise”, która porwała widzów i wciągnęła ich w wir romansów oraz intryg. Fani show obserwują na bieżąco poczynania swoich ulubionych uczestników i komentują je w mediach społecznościowych. Szczególnie często poruszany jest temat Nathalii i jej relacji z mężczyznami w programie. 

Nathalia z „Hotelu Paradise” o zachowaniu Kamila

Nathalia jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek „Hotelu Paradise” i ma największe powodzenie u płci przeciwnej. Chociaż od dłuższego czasu jest w parze z Marcinem, to o jej względy zabiegał też Dawid, a później Kamil. 

Fani show zarzucają Nathalii, że mimo umacniania relacji z Marcinem, innym chłopakom także dawała mylne sygnały i „grała na kilka frontów”. Jak odniosła się do tych zarzutów?

Nie brałam pod uwagę zmiany pary, chociaż nie ukrywam, Kamil był w moim typie. Może wszystko inaczej by się potoczyło, gdybym poznała Kamila i Marcina wcześniej
- podsumowała.

Nathalia wyjaśniła, że nie czyta zbyt często komentarzy na swój temat w mediach społecznościowych, a jeśli już jej się zdarza, nie przejmuje się krytyką. Podkreśla, że w programie zawsze była szczera i robiła tylko to, co dyktowało jej serce. 

Czytaj także:
Czego Magda Gessler potrzebuje, by przeprowadzić „Kuchenne rewolucje”? Lista jest długa...
Dlaczego Martyna z „Hotel Paradise” nie chce mieć dzieci? Szczera odpowiedź uczestniczki programu
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA