Najtrwalsze małżeństwa gwiazd w showbiznesie

Które z gwiazd mogą się pochwalić najdłuższym małżeńskim stażem? Takich par jest więcej niż myślisz!
Urszula Wilczkowska / 14.10.2019 11:45

Jaka jest recepta na długi i udany związek? Wszyscy pewnie jednogłośnie odpowiedzieliby, że wzajemny szacunek, szczerość i miłość. Ale jak utrzymać zgodne małżeństwo w Hollywood, które słynie z tego, że związki są tam co najmniej trudne w utrzymaniu?

Chociaż z pewnością ciężko jest być razem, gdy jest się pod ostrzałem mediów, te pary udowadniają, że są zgrane nie tylko na czerwonym dywanie. Kto się wśród nich znalazł?

Najtrwalsze małżeństwa w showbiznesie

Gdy myśli się o trwałych związkach gwiazd, pierwszym, co przychodzi do głowy, jest małżeństwo Beckhamów. Victoria i David wzięli ślub w 1999 roku i nie zapowiada się (na szczęście!), by ich związek miał się rozpaść.

Trwałym związkiem może się też pochwalić Julia Roberts, która po jednym nieudanym małżeństwie wyszła za operatora filmowego Danny'ego Modera w 2002 roku. Para ma trójkę dzieci, w tym jedne bliźniaki.

Które gwiazdy tworzą też udane małżeństwa? Zobacz w naszej galerii.

Sporym małżeńskim stażem cieszą się też Will i Jada Pinkett Smith, którzy wzięli ślub w 1997 roku. Mają razem dwójkę dzieci, które również rozwijają już swoje kariery: syna Jadena oraz córkę Willow.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓♥️💓💓💓

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

Zobacz także:
Jaka mama, taka córka? Zobacz gwiazdy, które do złudzenia przypominają swoich rodziców!
Te gwiazdy nadały swoich dzieciom bardzo nietypowe imiona