Najpiękniejsze znane pary: Lewandowcy, Majdanowie, Meghan i Harry

Mają wszystko, bo... mają miłość! Zobacz walentynkowe zestawienie słynnych miłosnych duetów.
Marta Kosakowska / 13.02.2019 10:04

Uwielbiamy patrzeć za zakochane pary! Walentynki to idealna okazja, by bliżej przyjrzeć się miłosnym duetom, które znamy z pierwszych stron gazet. Ich uczucie nierzadko rodziło się w blasku fleszy. Oprócz wielkiej miłości nierzadko połączyła ich wspólna pasja, praca lub własny biznes. Zobacz najpiękniejsze zakochane pary!

Znane pary, które wzięły ślub w 2018 roku

Najpopularniejsze znane pary z Polski i świata

Młodzi, piękni, bogaci i szaleńczo zakochani! Niektóre ze sławnych par są ze sobą od lat, inne dopiero zaczynają wspólną drogę. Nie zawsze mają łatwo. Życie na świeczniku może być nieustanną próbą dla związku, lecz nie przeszkadza w budowaniu udanej relacji. Jaka jest ich recepta na szczęście? To oczywiście miłość!

Obecnie jedna z najgłośniejszych par jest książęce małżeństwo z Sussex. Od momentu ogłoszenia zaręczyn księcia Harry'ego z Meghan Markle (listopad 2017), para jest na ustach wszystkich. Następnym krokiem było wystawne wesele, a teraz pora na... royal baby, które przyjdzie na świat już wiosną!

Meghan i Harry to nie jedyna szczęśliwie zakochana para! Na następnych stronach znajdziesz zdjęcia i informacje na temat innych znanych duetów miłosnych, m.in. Lewandowskich, Majdanów.

Więcej o związkach gwiazd:
Katarzyna Nosowska wyszła za mąż po 17 latach związku! Kim jest mąż piosenkarki?
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub! Panna młoda wystąpiła w dwóch sukniach

Redakcja poleca

REKLAMA