Meghan i Harry wkrótce zostaną rodzicami... bliźniąt? Podano płeć dzieci

Ledwo opadły emocje po niedawnym royal wedding, a w mediach już pojawiały się informacje o zbliżającym się powiększeniu rodziny królewskiej. Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidów, Meghan Markle miała dowiedzieć się o ciąży dwa dni przed ślubem.
Marta Kosakowska / 7 miesięcy temu
Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Wielbiciele brytyjskiej monarchii mają kolejny powód do radości! W tabloidach właśnie pojawiła się wiadomość, że księżna Meghan spodziewa się dziecka. Emocje wokół sprawy podgrzewa fakt, że żona księcia Harry'ego ma ponoć urodzić... bliźnięta.

Meghan Markle urodzi bliźnięta?

Informacja o tym, że książęca para z Sussex wkrótce doczeka się pierwszego potomka pojawiła się w dwóch źródłach. Opublikował ją magazyn „Life&Style”, który ogłosił, że Meghan Markle dowiedziała się o ciąży dwa dni przed royal wedding. Źródło tytułu twierdzi, że księżna Sussex urodzi chłopca i dziewczynkę. Córka księżnej Meghan i księcia Harry'ego ma otrzymać imię Diana, na cześć nieżyjącej babci.

Już wkrótce chrzest księcia Louisa! Podano pierwsze szczegóły uroczystości

Plotki podsyca pewien gest, którego księżna Meghan miała się ponoć dopuścić w czasie uroczystości z okazji 70-tych urodzin księcia Karola. Świeżo upieczona księżna Sussex miała trzymać torebkę tak, by ukryć powiększający się brzuszek. Ciążowych krągłości u żony księcia Harry'ego dopatrzyli się również dziennikarze magazynu „National Enquirer”, którzy również poświęcili temu tematowi okładkę. Dowodem potwierdzającym tezę o ciąży księżnej ma być fotografia, na której widzimy Meghan w opiętej, białej sukience, pod którą rysuje się wystający brzuszek.

Ile jest prawdy w tych rewelacjach? Pałac Kensington na razie w żaden sposób nie skomentował doniesień prasy. Czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie.

Przeczytaj:
Mikołaj Krawczyk pozwał Anetę Zając. Szykuje się sądowa batalia o alimenty na dzieci?
Ich miłość to gotowy scenariusz na film! Alżbetę Lenską w trudnych chwilach wspierał mąż Rafał Cieszyński

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 miesięcy temu
Gdyby Harry planował posiadanie dzieci, nie żeniłby się z 37-letnią wziętą (oj, wielokrotnie) aktoreczką. Ani to wiek dla kobiety na rodzenie, ani to wzór dla ewentualnych dzieci. Ale on nie żenił się, aby mieć rodzinę - bo to typowy pustak i bawidamek.
/6 miesięcy temu
jak bardzo będą podobne do babci -matki Meghan
/6 miesięcy temu
Ludzie!Opamietajcie sie! Z czego tu sie cieszyc?Ze kolejne darmozjady sie wylegna? Przeciez te zachwyty rodzina "krolewska" to choroba ktora powinno sie leczyc za pomoca wszystkich dostepnych srodkow.
POKAŻ KOMENTARZE (2)