Suknia ślubna Meghan Markle fot. ONS.pl

Meghan Markle - druga suknia ślubna księżnej Sussex [ZDJĘCIA]

Pierwsza suknia wywołała kontrowersje. Czy druga również? Zobaczcie, jaką kreację na wesele wybrała Meghan, księżna Sussex. Wiemy, kto zaprojektował kreację. Warto też zwrócić uwagę na samochód książęcej pary... Drugiego takiego nie ma na świecie!
Joanna Mazur / 20.05.2018 10:55
Suknia ślubna Meghan Markle fot. ONS.pl

Suknia ślubna Meghan Markle już przeszła do historii. Prosta, z łódkowym dekoltem, welonem i bardzo długim trenem - paryskiego domu mody Givenchy - wywołała kontrowersje. Wielu komentatorów i znawców mody uważa, że kreacja ślubna Meghan Markle była za skromna. Księżna Sussex, na wieczór miała przygotowaną inną suknię, bardziej odważną.

Druga suknia ślubna Meghan Markle - kto zaprojektował?

Książę Harry i Meghan, księżna Sussex po ceremonii zaślubin udali się na prywatną kolację i przyjęcie zorganizowane przez królową Elżbietę. Po dwóch godzinach pojawili się na kolejnej uroczystości, wydanej przez księcia Karola. Wieczorem, księżna Meghan zaprezentowała się w kolejnej kreacji. Tym razem nieco bardziej odważnej. Podkreślająca figurę suknia bez rękawów, została zaprojektowana przez Stellę McCartney.

Wszystko o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Najnowsze doniesienia, najświeższe zdjęcia, najciekawsze filmy, opinie, kontrowersje

Do drugiej sukni Meghan założyła buty marki Aquazarra z jedwabistej satyny z niebieską podeszwą. Na palcu świeżo upieczonej małżonki dostrzeżono pierścień księżnej Diany z błękitnym kamieniem. A na przyjęcie weselne do księcia Walii para młoda przyjechała jaguarem z 1968 roku, który został przerobiony na... elektryczny. Nie ma takiego drugiego na świecie! Piękny, prawda?

Więcej o royal wedding:
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Czy będzie tak huczny jak ślub Kate i Williama? Sprawdzamy!
Księżna Kate musiała zrezygnować z ulubionych kosmetyków. Jakie zmiany czekają Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym?