Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” uratowała 90-latkę. Nie chce zdradzać szczegółów sprawy

Dziennikarka udzieliła pomocy starszej kobiecie, której dostarczała posiłki w czasie pandemii. Uważa, że każdy w jej sytuacji postąpiłby tak samo.
/ 15.09.2020 13:50

Marta Manowska to jedna z najbardziej lubianych prowadzących telewizyjne programy w Polsce. To właśnie ona przybliża nam historie bohaterów „Rolnik szuka żony”, czy „Senatorium miłości”. Okazuje się, że na co dzień gwiazda ma również wiele wspólnego z seniorami, którym stara się pomagać jak tylko potrafi.

Marta Manowska uratowała staruszkę

Podczas jednej z akcji charytatywnych, mających miejsce w czasie kwarantanny narodowej, Manowska natknęła się na sytuację, która zagrażała życiu 90-letniej kobiety. Prezenterka nie wahała się ani chwili i ruszyła jej na pomoc. Mimo to nie chce mówić o całym zajściu i chwalić się bohaterską postawą. 

To się nie powinno dostać do mediów w ogóle. To była sytuacja podczas rozwożenia posiłków w czasie pandemii. Zostawię to dla siebie - powiedziała dziennikarka

Manowska podkreśliła tutaj, że nie chodzi o fałszywą skromność, a jedynie o fakt, że uważa, że każda osoba powinna postąpić tak samo jak ona, kiedy sytuacja staje się dramatyczna i ktoś potrzebuje natychmiastowej pomocy. 

Nie o to chodzi. Myślę po prostu, że o takich rzeczach nie powinno się mówić. Każdy postąpiłby tak samo i wezwał karetkę. Wsparłam się wiedzą lekarza, który powiedział mi, że mam wezwać pogotowie. Wszystko z tą panią jest dobrze i nasze losy będą dalej się splatały na pewno - wyjaśniła

Zdaniem dziennikarki każda osoba powinna być przygotowana, że może zaistnieć sytuacja, w której będzie trzeba komuś udzielić pierwszej pomocy. 

Każdy z nas powinien być w gotowości i kiedy taka rzecz się dzieje, to tak się reaguje - podsumowała

Może cię też zainteresować: 
Małgorzata Tomaszewska dała swojemu synowi nietypowe imię. Teraz zastanawia się nad zmianą z obawy na reakcje w szkole
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z karmienia piersią. Fanki zachwycone: "Uwielbiam cię, że nie uprawiasz instabrokatu"
Miała 13 lat, gdy poznała swojego męża. Urbańskiej i Józefowiczowi nie wróżono świetlanej przyszłości
Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antkiem Królikowskim. "Oby stworzyli fajną parę"