Marietta Witkowska o nowej edycji „Hotelu Paradise”. Któryś z panów ma u niej szanse?

Z kim chętnie spotkałaby się sam na sam?
/ 25.03.2021 10:41

Coraz większą popularnością wśród polskich telewidzów cieszy się program TVN-u „Hotel Paradise”, w którym atrakcyjni single spotykają się w egzotycznym kurorcie i szukają miłości oraz walczą o 100 tysięcy złotych. Obecnie trwa emisja 3. już sezonu show, a uczestnicy szybko stali się w kraju swego rodzaju celebrytami. 

O bohaterach nowej edycji show wypowiedziała się zwyciężczyni 1. sezonu „Hotelu Paradise”, Marietta Witkowska. Celebrytka zdradziła, czy któryś z nowych uczestników miałby szansę, żeby umówić się z nią na randkę.

Marietta Witkowska o mężczyznach z 3. sezonu „Hotelu Paradise”

W „Hotelu” zameldowali się do tej pory Krystian, Simon, Dawid, Sebastian, Krzysztof, Marcin, Maurycy, Kamil i Krzysiek. I chociaż połowy z nich nie ma już w kurorcie, bo zostali wyeliminowani, Marietta również wzięła ich pod uwagę przy wyborze potencjalnego partnera. 

Witkowska przyznała, że najprzystojniejsi uczestnicy byli co prawda w jej edycji programu, jednak w 3. również znalazła się dwójka panów, którzy zwrócili jej uwagę. 

Bardzo spodobał mi się Krystian i Marcin
- powiedziała Marietta

Celebrytka zdradziła też, że ludzie z różnych edycji programu dość często zaprzyjaźniają się i spędzają razem czas. Istnieje więc szansa, że Witkowska będzie miała okazję poznać uczestników, którzy przykuli jej uwagę. 

To też może cię zainteresować:
Czego Magda Gessler potrzebuje, by przeprowadzić „Kuchenne rewolucje”? Lista jest długa...
Dlaczego Martyna z „Hotel Paradise” nie chce mieć dzieci? Szczera odpowiedź uczestniczki programu
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?