Małgorzata Borysewicz screen Instagram

Małgosia z „Rolnik szuka żony” komentarzy dla mediów będzie udzielać odpłatnie. Ile chce za informacje?

Małgorzata Borysewicz z 4. edycji show „Rolnik szuka żony” wysoko ceni informacje ze swojego życia. Od jednego z portali plotkarskich zażądała za nie aż 2 tys. zł.
/ 12.10.2020 09:29
Małgorzata Borysewicz screen Instagram

„Rolnik szuka żony” cieszy się popularnością widzów już od pierwszego sezonu. Poszukiwania miłości przez mieszkańców wsi budzą emocje fanów, którzy szybko wybierają swoich faworytów i kibicują im przez długie tygodnie emisji show. 

Obecnie trwa emisja 7. już edycji programu. W poprzednich udało się stworzyć kilka trwałych par, które po kilku miesiącach od występu w telewizji spotkały się przed ołtarzem i wzięły ślub.

Tak było w przypadku Małgorzaty i Pawła Borysewiczów, którzy wystąpili w jednym z pierwszych sezonów programów. Małgosia, wówczas Sienkiewicz szybko zdobyła serce rolnika Pawła, z którym wzięła ślub w 2018 roku, a w 2019 roku na świat przyszedł ich pierwszy synek Ryś.

Małgorzata Borysewicz żąda opłaty za komentarze w mediach

Oprócz pracy w gospodarstwie, Borysewicz aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje fanom szczegóły ze swojej codzienności. Do tej pory chętnie też komentowała swoje życie prywatne w mediach plotkarskich. Okazuje się jednak, że od niedawna postanowiła... pobierać opłaty za komentarze dla dziennikarzy. 

„Plejada” poinformowała, że będąca w drugiej ciąży rolniczka-celebrytka zażądała ostatnio za krótką wypowiedź kwoty 2 tysięcy złotych. Poinformowała również, że nie będzie już udzielać komentarzy za darmo. 

Nie udzielam już informacji bezpłatnie - oznajmiła dziennikarzom Borysewicz

Jest to dość niecodzienna decyzja jak na początkującą celebrytkę. Większość polskich gwiazd informacji i komentarzy dla prasy i portali medialnych udziela bezpłatnie. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd:
Agnieszka Woźniak-Starak wróci do „Big Brothera”? Gabi Drzewiecka: „Jak będzie chciała, to jej go oddam"
Magda Gessler pokazała się w jacuzzi. Odważne zdjęcie wzbudziło skrajne emocje
Córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka, potem do rodziny zastępczej. Właśnie skończyła 18 i jest piękną dziewczyną
Halinka Mlynkova komentuje rozwód z Leszkiem Wronką: „Od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań”