Małgorzata Socha fot. ONS

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży. Jaka płeć i imię dziecka? Zdradziła

Małgorzata Socha już wkrótce zostanie mamą po raz trzeci. W czasie przyjęcia baby shower, gwiazda zdradziła nie tylko płeć, ale i imię dziecka!
/ 11.07.2018 12:17
Małgorzata Socha fot. ONS

Małgorzata Socha jest już szczęśliwą mamą dwóch córek: 5-letniej Zosi i rocznej Basi. Lada moment dołączy do nich kolejne dziecko. Małgorzata Socha jest w zaawansowanej ciąży i lada dzień powita na świecie swoje trzecie dziecko. W czasie przyjęcia baby shower na jaw wyszło imię malucha. Jest bardzo oryginalne!

Płeć i imię trzeciego dziecka Małgorzaty Sochy

Poród Małgorzaty Sochy zbliża się wielkimi krokami, więc gwiazda postanowiła zorganizować dla swoich przyjaciółek przyjęcie baby shower. Na imprezie pojawiło się wiele znany osób m.in. Katarzyna Zielińska, Anna Cieślak, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Agnieszka Sienkiewicz. Małgorzata Socha zadbała, by ten dzień był wyjątkowy. Przygotowała poczęstunek oraz specjalne dekoracje.

Jedna z ozdób, która pojawiła się na przyjęciu Sochy, zdradziła, że na świat przyjdzie chłopiec, który prawdopodobnie otrzyma imię... Konfacel! Zdjęcie dekoracji pojawiło się na instagramowym profilu firmy, której aktorka zleciła przygotowanie oprawy imprezy.

 

Baby Shower💦 dla cudnej @malgosia_socha 💖💛💕 Dekoracje zaprojektowałyśmy specjalnie na to radosne wydarzenie. Była balonowa chmura, girlandy z króliczkami, zwiewne kurtyny ze wstążek, chmurkowe karty na imię, mini-album na pamiątkowe zdjęcia i moc pastelowych balonów 💙🐰☁️🐇💦 Małgosiu, wspaniale było Cię poznać, Twoje ciepło i urok nas zachwyciły. Całujemy i ściskamy po wiewiórczemu 😚❤💓💕🎈💕💗❤Do zobaczenia! 🐿 #socha #malgorzatasocha #aktorka #babyshower #wiewiórkaispółka #deco #party #dekoracje #dekoracjepersonalizowane #balony #musthave #girlanda #balonyzhelem #baby #dziecko #rodzew2018 #wyprawka #przyjaciółki #polskaaktorka #polskadziewczyna #hotel #penthouse #polska #króliczek #cute #luksusowedekoracje #makeup #dekoracjeurodzinowe #narodzinydziecka

Post udostępniony przez Wiewiórka i Spółka® (@wiewiorkaispolka)

Wybór imienia spotkał się z ogromnym poruszeniem internautów i dziennikarzy show-biznesowych. Ci drudzy natychmiast zaczęli dopytywać, czy Małgorzata Socha na prawdę chce nazwać syna Konfacel. Głos w sprawie zabrał menadżer aktorki.

Ja jako manager i przyjaciel Małgosi nie ma zielonego pojęcia, jakie imię będzie nosić jej dziecko. Wiem jedynie, że rodzice zdecydowali się wybrać imię dla dziecka, gdy będzie już na świecie i gdy je zobaczą
– powiedział Paweł Bieńkowski w rozmowie z portalem kozaczek.pl

Książę Louis już ochrzczony! Dlaczego na uroczystości zabrakło królowej?

Małgorzata Socha słynie z poczucia humoru, więc niewykluczone, że cała sprawa jest żartem. Jeśli jednak doniesienia okazałyby się prawdziwe, to aktorka zdecydowanie przebije swoim wyborem Marinę Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, którzy nazwali swojego pierworodnego syna Liam.

Przeczytaj:
„To kopia mamy!”. Nowe zdjęcie Bieniuka z córką wywołało lawinę porównań
To jest miłość! Wojciech Szczęsny wzruszająco o Marinie po narodzinach syna