Małgorzata Rozenek fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek ubolewa nad restrykcyjną dietą. „Zawsze miałam w torebce przekąski, a teraz nic”

Małgorzata Rozenek przyznała, że powrót do figury sprzed ciąży stanowi dla niej naprawdę duże poświęcenie.
/ 15.09.2020 09:35
Małgorzata Rozenek fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek przyznała, że w trakcie ciąży z Henryczkiem przybrała na wadze ponad 20 kg. W związku z tym zaledwie kilka tygodni po porodzie gwiazda wróciła do intensywnych treningów i przeszła na rygorystyczną dietę. Rozenek liczy na to, że uda jej się jak najszybciej wrócić do formy. Zdradziła jednak, że pilnowanie jadłospisu bywa trudniejsze niż myślała. 

Małgorzata Rozenek narzeka na dietę

W rozmowie z „Pudelkiem” prezenterka przyznała, że po urodzeniu dziecka oprócz jej nawyków żywieniowych, zmieniła się również zawartość jej torebki. Teraz nosi w niej laktator i więcej produktów do dezynfekcji, a zrezygnowała z przekąsek.

Jestem na ostrym reżimie dietetycznym po to, żeby osiągnąć moje cele i żadnych przekąsek już do torebki nie wkładam. Trochę smutno, bo jestem osobą, która kocha jeść - przyznała Rozenek

Gwiazda zdradziła również, że jako świeżo upieczona pracująca mama, jej plan dnia jest bardzo intensywny i niewiele w nim jest czasu na relaks. 

Kładę się spać około pierwszej w nocy, a wstaje o piątej, bo jestem jeszcze mamą karmiącą i muszę przygotować kuchnię dla Henryka. W pracy też łączę teraz dużo rzeczy, ale ja jestem osobą bardzo energiczną, ja uwielbiam takie życie, cieszę się, że mam szansę tak je prowadzić - powiedziała

Może cię też zainteresować: 
Małgorzata Tomaszewska dała swojemu synowi nietypowe imię. Teraz zastanawia się nad zmianą z obawy na reakcje w szkole
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z karmienia piersią. Fanki zachwycone: "Uwielbiam cię, że nie uprawiasz instabrokatu"
Miała 13 lat, gdy poznała swojego męża. Urbańskiej i Józefowiczowi nie wróżono świetlanej przyszłości
Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antkiem Królikowskim. "Oby stworzyli fajną parę"