Małgorzata Rozenek stworzyła markę ubrań. Skąd pomysł na nazwę? „Nazwa urodziła się w sekundę”

Mieli z nią związek bliscy współpracownicy gwiazdy.
/ 19.05.2021 15:16

Małgorzata Rozenek-Majdan to wzór bizneswoman. Czego się nie chwyci, zamienia to w sukces. Gwiazda nie narzeka na nadmiar czasu i co chwilę angażuje się w nowe, ciekawe projekty. W ostatnim czasie zdecydowała się na... własną linię ubrań. Skąd taki pomysł? 

Marka odzieżowa Małgorzaty Rozenek-Majdan

Marka Małgorzaty Rozenek-Majdan miała premierę kilka tygodni temu. Nosi nazwę „Mrs. Drama”,  co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Pani Drama”. Skąd pomysł na taką nietypową nazwę? Gwiazda zdradziła, że wpadła na nią bardzo szybko. 

Jak tylko zaczęliśmy rozmawiać o tym projekcie, to nazwa urodziła się w sekundę. „Mrs. Drama” to ksywka, którą nazywają mnie moi najbliżsi współpracownicy. Bywa, że faktycznie, kiedy zaczynam jakieś projekty, to raz na jakiś czas robię dramy - wyjaśniła Rozenek-Majdan

Celebrytka przyznała również, że linia odzieżowa była czymś, o czym myślała od dawna i w końcu udało jej się to zrealizować w tak sposób, jakby chciała. Dodała też, że ubrania bardzo szybko się wyprzedają, co niezwykle ją cieszy i oznacza dla niej ogromny sukces. 

Czytaj także:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem