Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojego idealnego wyglądu. „To praca wielu osób”

Jak gwiazda przygotowuje się do wielkiego wyjścia?
/ 15.04.2021 18:55

Małgorzata Rozenek-Majdan to dla wielu Polek wzór elegancji i świetnego stylu. Gwiazda zawsze wygląda nienagannie, czy to na swoich mediach społecznościowych, czy to na oficjalnych wyjściach. W czasach pandemii nie ma ich co prawda zbyt wiele, jednak kiedy już się przytrafiają, Rozenek-Majdan zawsze olśniewa zebranych. Jak gwiazda przygotowuje się do wyjścia i jak to robi, że wygląda wciąż młodo i promiennie? 

Sekret wyglądu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Celebrytka zdradziła, że za jej perfekcyjnym wyglądem stoi cały sztab osób, które przygotowują ją do wielkich wyjść. Zwykle robi to jej zaufana ekipa fryzjerów i wizażystek.

Jest prawdą to, że na tego typu spotkania przygotowania trwają po prostu długo. Każdy, kto mówi inaczej po prostu kłamie - zdradziła Rozenek-Majdan 

Gwiazda jednak podkreśliła, że to, jak wygląda na ściankach nie ma nic wspólnego z tym, jak wygląda prywatnie. W domu Małgosia stara się odpoczywać od mocnego makijażu i najczęściej nie maluje się i chodzi w wygodnych ubraniach. O swój wygląd dba także odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, która jest dla niej naprawdę ważna. 

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem