Małgorzata Rozenek będzie ćwiczyć pod okiem Anny Lewandowskiej fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje powrót do treningów miesiąc po cesarce? Zachęca ją do tego Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek-Majdan zamierza powalczyć o sylwetkę sprzed ciąży, dołączając do treningowego wyzwania Anny Lewandowskiej. Okazuje się jednak, że może to być za wcześnie.
/ 25.06.2020 14:05
Małgorzata Rozenek będzie ćwiczyć pod okiem Anny Lewandowskiej fot. ONS.pl

Anna Lewandowska nie próżnuje po porodzie i wraz z fankami podjęła wyzwanie, by wrócić do formy sprzed ciąży, przy pomocy intensywnych treningów. Na swoim koncie na Instagramie zachęciła inne mamy, by dołączyły do akcji i również zaczęły ćwiczyć. Na wezwanie odpowiedziała także Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Rozenek odpowiada na wyzwanie Lewandowskiej

Odkąd Anna Lewandowska jest mamą, aktywnie wypowiada się na temat treningów i diety dla kobiet ciężarnych oraz świeżo upieczonych mam. Publikuje dużo informacji na ten temat na swoim blogu i w mediach społecznościowych. Dzieli się również wiedzą zdobytą od ekspertów i lekarzy. Tym razem w swoim wpisie zachęca do treningów, które pozwalają wrócić do formy sprzed ciąży. 

Ale, ponieważ rzuciłam fajterskie wyzwanie, nie śmiem marudzić. Kocham moje dzieci nad życie! Niemniej... chętnie zobaczyłabym się na takim babskim wypadzie za miasto. Malutka Laura to, póki co, oaza spokoju, ale Klara... to istna torpeda – możemy przeczytać pod zdjęciem Lewandowskiej

Pod postem pojawiło się kilkaset komentarzy, a wśród nich wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan, która 2 tygodnie temu przechodziła cesarskie cięcie. Wygląda na to, że gwiazda planuje już wkrótce wrócić do ćwiczeń, by odzyskać swoją smukłą sylwetkę. 

Czekam jeszcze 4 tyg i wkraczam do akcji – napisała Rozenek-Majdan pod wpisem Lewandowskiej

W odpowiedzi Anna Lewandowska w pełni zaaprobowała decyzję koleżanki zachęcając ją do udziału w wyzwaniu. Większość specjalistów zaleca jednak, żeby po cesarskim cięciu należy wstrzymać się od wysiłku fizycznego nawet przez 3 miesiące, by nie naruszyć delikatnych szwów. Zachęta Lewandowskiej może być więc dla Rozenek niebezpieczne?

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)