Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk fot. ONS.pl

Magdalena Boczarska urodziła - imię dziecka

W 2017 roku na świat przyszło tylko 189 chłopców o tym imieniu.
Edyta Liebert / 19.12.2017 10:13
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk fot. ONS.pl

Gwiazdy sprawiły, że koniec roku obfituje w radosne informacje. Na świat przyszedł właśnie syn Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka!

Magda Boczarska urodziła chłopca

W weekend media podały, że Kasia Zielińska urodziła chłopca, kilak dni wcześniej Weronika Rosati powitała na świecie swoją córkę, Elżbietkę. Do grona radosnych mam dołączyła Magdalena Boczarska. To jej pierwsze dziecko. Ojcem jest Mateusz Banasiuk.

Imię dziecka Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Szczęśliwi rodzice jeszcze kilka dni temu umieszczali zdjęcia na Instagramie. było widać, że termin porodu będzie zazębiał się z przedświątecznym szałem. Mateusz Banasiuk, w jednym z wywiadów przyznał, że już nie może się doczekać się tegorocznych świąt, mówiąc, ze czeka na nie z utęsknieniem, bo będą inne, niż poprzednie.

Czekamy na najbliższe święta. Bo to będą zupełnie inne święta niż te do tej pory. Bo wtedy będzie o jednego członka mojej rodziny więcej. To będzie piękny czas. Ja już jestem gotowy.

Jakie imię wybrała para dla swojego dziecka? Boczarska i Banasiuk postawili na klasykę - chłopiec nazywa się Henryk. Lista najpopularniejszych imion dla chłopców przez kilka ostatnich lat nie ulegała gwałtownym zmianom, na czele są Henryk, Leon czy Antoni. Według danych Ministerstwa Cyfryzacji, od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 roku tylko 189 chłopców otrzymało imię Henryk. Henryk to imię pochodzenia starogermańskiego. Wywodzi się od słów heim (dom) i richi (bogaty, potężny). Imię to oznacza: właściciel bogatego domu lub władca bogatego kraju.
 

Przeczytaj koniecznie:

Dominika Gwit o odchudzaniu i krytyce mediów
Jakie imiona będą popularne  w 2018 roku?