Magda Bereda zdradziła, jak udało jej się schudnąć. Młoda gwiazda zachwala dietę Małgorzaty Rozenek

Młoda gwiazda zdradziła, jak dba o zdrowe odżywianie w trakcie intensywnych treningów. Okazuje się, że pomaga jej catering przygotowany przez Małgorzatę Rozenek.
/ 29.06.2020 16:40

Magda Bereda to młodziutka dziewczyna, która karierę rozpoczynała od publikacji filmików na kanale na YouTube. Jej popularność rozwija się w błyskawicznym tempie, a vlogerka coraz częściej zapraszana jest do nowych projektów. Mogliśmy zobaczyć ją między innymi w drugiej edycji programu The Voice Kids oraz w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Magda Bereda o cateringu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Bereda przyznała, że intensywne treningi do show pomogły jej schudnąć. Ćwiczenia to jednak nie wszystko. Młodziutka gwiazda zdradziła, że bardzo starała się zdrowo odżywiać. A pomagała jej w tym... Małgorzata Rozenek-Majdan. A konkretnie catering dietetyczny, który prezenterka firmowała swoim nazwiskiem. 

To pomaga. Na początku miałam problem w ogóle z jedzeniem, bo przez to, że pojawił się wysiłek, to nie chciało mi się jeść. Ale ten catering bardzo mi pomógł. Przede wszystkim jeśli chodzi o czas, którego nie mam. Gotowe posiłki dostawałam pod drzwi - mówiła Bereda 

Catering dietetyczny MRM Food

Chociaż obecnie catering Małgorzaty Rozenek Majdan MRM Food nie jest już dostępny, to wiele gwiazd bardzo zachwalało jadłospis przygotowany przez gwiazdę i jego właściwości zdrowotne. Niestety, przyczyną niepowodzenia biznesu mogła być dość wygórowana cena cateringu. Za miesiąc (30 dni) pełnego wyżywienia dietetycznego sygnowanego przez Rozenek trzeba było zapłacić aż 2100 zł

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny