Madonna Timor Steffens

Madonna, Timor Steffens fot. ONS.pl
Kazała mu spakować walizki i wynieść się z hotelu...
Joanna Szczepaniak / 26.08.2014 08:00
Madonna, Timor Steffens fot. ONS.pl
Madonna od dawna znana jest z pociągu do o wiele młodszych od niej partnerów. Znana jest również z tego, że nie jest w stanie związać się z nimi na dłużej. Ten sam scenariusz powtórzył się z 26-letnim tancerzem Timorem Steffensem.

Madonna znowu zerwała z młodszym partnerem

Timor to kolejny chłopak Madonny, który nie ukończył nawet trzydziestki. Gwiazda stawia na tych najbardziej przystojnych i najbardziej wysportowanych. Nie dziwne więc, że wpadł jej w oko umięśniony Steffens. Nie wiadomo co było powodem kłótni pary, ale Madonna kazała mu się spakować i wyprowadzić. Jak donosi "Us Weekly", właśnie się z nim rozstała! 

"Ten związek od początku skazany był na porażkę. Tak naprawdę nigdy nie traktowała go poważnie i to nie była wielka miłość" - mówi informator portalu.

Timor Steffens był w Polsce!

Ciekawostką jest fakt, że były chłopak Madonny w listopadzie 2013 roku odwiedził Polskę! Przyleciał do polski na finałowy odcinek Got to dance. Artystą zachwycał się kiedyś sam Michael Jackson! Obecnie Timor mieszka w Los Angeles i pracuje w wytwórni muzycznej Chrisa Browna.

Timor Steffens
Timor Steffens w Polsce

 Timor Steffens
Timor Steffens podczas tanecznego show

Więcej:

Redakcja poleca

REKLAMA