Maciej ze „ŚOPW” kilka lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Sprawdź, jak się zmienił

Inna fryzura, zarost... różnica od razu rzuca się w oczy.
/ 09.04.2021 20:22

Na antenie możemy śledzić właśnie losy uczestników 5. już edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Format budzi wiele kontrowersji, ale każdy sezon z zapartym tchem oglądają tysiące Polaków. Kojarzone w programie pary szybko zyskują popularność i w sieci głośno rozprawia się o ich wyglądzie, zachowaniach i przeszłości. 

Jednym z bohaterów aktualnej edycji show jest Maciej, który poślubił w ciemno Laurę. Mężczyzna jest bardzo spokojnym, rodzinnym domatorem, który cierpiał z powodu samotności i marzył o kimś bliskim. Wysoki brunet z delikatnym zarostem został ciepło przyjęty zarówno przez żonę, jak i widzów programu. 

Metamorfoza Maćka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” 

Okazuje się jednak, że jeszcze kilka lat temu mężczyzna wyglądał zupełnie inaczej. Nosił dłuższe włosy i nie miał zarostu. Trzeba przyznać, że różnica od razu rzuca się w oczy. 

Fani show są jednak zdania, że obecnie Maciej wygląda znacznie lepiej. W mediach społecznościowych nie brakuje komplementów dla wyglądu mężczyzny i pochwał dla jego przemiany. A jak jest waszym zdaniem? Lepiej teraz czy kiedyś? 

To też może cię zainteresować:
Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradziła imię córeczki. Fani są zachwyceni. Jest naprawdę piękne!
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Czy Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma żal do ekspertów o ich wybór partnera?