Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz byli kiedyś parą. Jak dziś wyglądają ich relacje?

Kilkanaście lat temu Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski tworzyli parę. Czy utrzymują kontakty?
/ 27.08.2020 09:15

Weronika Książkiewicz, zapytana o związek z Kubą Wesołowskim, była zdziwiona, że ktoś jeszcze o tym pamięta. Choć minęło wiele lat, parze aktorów kibicowało wiele osób, a oni sami nazywani byli najgorętszą parą w show-biznesie.

Czy Weronika Książkiewicz ma kontakt z Kubą Wesołowskim?

Aktorka ciepło wspomina czas, gdy jej partnerem był znany aktor. Wesołowski jest uważany za jednego  najprzystojniejszych aktorów swojego pokolenia. 6 lat temu wziął ślub z Agnieszką Szczurek, para doczekała się córki.

Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski spotykali się przez rok i chętnie pokazywali się razem. Ich wspólne zdjęcia często pojawiały się w mediach. Para poznała się w 2007 roku na planie serialu „Na Wspólnej”.

Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski byli parą
fot. ONS.pl

Choć publicznie nie zabierali głosu na temat przyczyn rozstania mówiło się o tym, że Książkiewicz, która jest starsza o 5 lat, pragnęła stabilizacji, ślubu, marzyła o dziecku, tymczasem Kuba Wesołowski nie był na to gotowy.

Jak dziś wygląda ich relacja? Aktorka dobrze wspomina związek z Kubą Wesołowskim, ale dziś nie utrzymują ze sobą kontaktu. Jakiś czas temu spotkali się przypadkiem, gdy okazało się, że zatrzymali się w tym samym hotelu.

Kontaktu prywatnie nie utrzymujemy, gdzieś tam od czasu do czasu w pracy się spotkamy i to wszystko.
- powiedziała Weronika Książkiewicz.

Aktorka dodała jednak, że prawdopodobnie pół Polski chciałoby być na miejscu żony Kuby Wesołowskiego, nie kryjąc również swojej sympatii do byłego partnera.

To też może cię zainteresować:
Czy Maja Hyży planuje ochrzcić Antosię? Piosenkarka zdradziła swoje plany
Małgorzata Socha pokazała najstarszą córkę! Podobna do mamy?
Fanka ostro krytykuje usta Rozenek. Czy faktycznie przesadziła z wypełniaczami?