Złamanie tradycji czy powiew świeżości? Meghan zaprezentowała royal baby według własnych zasad

Księżna Meghan i książę Harry pokazali światu nowo narodzonego syna. Przy okazji po raz kolejny udowadniając, że mają własną wizję swojej roli w brytyjskiej monarchii.
Marta Kosakowska / 09.05.2019 09:07

Syn książęcej pary z Sussex jest na świecie zaledwie od kilku dni, a jego pojawienie się już zwiastuje spore zmiany. Astrolog zaprzyjaźniona z tragicznie zmarła księżną Dianą, Penny Thornton, na łamach magazynu „People” przepowiedziała, że dziecko będzie miało „niekonwencjonalną osobowość”.

Żeby to stwierdzić, nie trzeba spoglądać w gwiazdy. Wystarczy uważnie przyjrzeć się rodzicom małego Archiego, którzy od momentu ogłoszenia ciąży, zdają kruszyć lód skostniałych zasad panujących na brytyjskim dworze.

Prezentacja royal baby - księżna Meghan kontra księżna Kate

Pierwsze dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan przyszło na świat w poniedziałek, 6 maja 2019 roku o godzinie 5:26. To chłopiec - ogłoszono na pośrednictwem mediów społecznościowych po kilku godzinach od narodzin. W momencie urodzenia dziecko ważyło 3,2 kg.

Radosna nowina obiegła świat w z prędkością światła. Wiadomość natychmiast została podana w mediach na całym świecie. Wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej opanowała euforia. Zaczęło się radosne odliczanie do prezentacji nowego potomka monarchii.

Jednak świeżo upieczeni rodzice - zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, wstrzymali się z pokazaniem dziecka. To nie jedyna rzecz, którą zrobili zupełnie inaczej niż księżna Kate i książę William, kiedy rodziły się ich dzieci.

Co jeszcze księżna Meghan i książę Harry zrobili inaczej? Informacje na ten temat znajdziesz na następnych stronach galerii!

Przeczytaj:
Ciekawostki o ciąży i porodzie księżnej Meghan
Najlepsze ciążowe stylizacje księżnej Meghan

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/16.05.2019 11:56
Kto sie ma niby do niej dopasowywac? Ona nie chce e sie wpasowac w jakis glupi protokol sprzed 500 lat i dobrze. Co za pomysł pokazywac sie dziennikarzom kilka godzin po porodzie? Nikomu to nie jest potrzebne. Oni sa tez ludzmi i chca zyc w miare normalnie a nie tanczyc jak kukielki bo lud tego oczekuje. Brawo Meghan!
/09.05.2019 12:51
no nie wiem, jakoś mnie meghan nie przekonuje. może i coś nowego wprowadza, ale trochę za dużo wymaga zmian i każdy ma się do niej dopasowywać.