Księżna Kate w obłędnej kreacji bez stanika na premierze Bonda

Wyglądała anielsko, ale to był bardzo odważny krok!
Edyta Liebert / 27.10.2015 08:26

Tak pięknie jeszcze nie wyglądała na żadnej premierze! Pewnie zastanawiacie się, czemu tak często piszemy o księżnej Kate. Nie możemy wyjść z podziwu dla jej gracji, klasy i stylu. Zobaczcie same, jak wyglądała na premierze najnowszego Bonda pt. "Spectre".

Oczy mogłyby wyjść ze zdumienia! Rozpływamy się nad brytyjską księżną, bo naszym zdaniem jest uosobieniem wysokiej elegancji. Wśród zgromadzonych licznie gwiazd w Royal Albert Hall w Londynie 26 paździenrika na premierze nowego filmu o losach Jamesa Bonda, to żona księcia Williama błyszczała najjaśniej. Wiedziała o tym doskonale, bo wręcz promieniała! To po części zasługa nie tylko wytwornego charakteru tego wieczoru (James Bond to przecież brytyjska marka, a najnowsza część kosztowała ponad 350 mln dolarów), lecz cudnej, anielskiej sukni w bladobłękitnym kolorze od Jenny Packham. Brytyjki oszalały na punckie projektów tej designerki, bo księżna Kate jest jej najlepszą reklamą. Pokazała się też w kreacji tej projektantki na jednym ze spotkań z prezydetem Chin.


Zobaczcie zdjęcia, które uchwyciły lekki, niebiański charakter długiej sukni, do której księżna Kate odważyła się nie założyć stanika. Nie okazało się to być jej wpadką! Opłaciło się, prawda?

Więcej: