księżna Meghan, książę Harry fot. ONS

Książę Harry opublikował prywatne ZDJĘCIE ciężarnej żony. Zobacz!

Brytyjska rodzina królewska starannie wybiera zdjęcia, które trafiają do mediów. Tym razem zdarzył się wyjątek! A wszystko za sprawą księcia Harry'ego.
/ 05.11.2018 11:25
księżna Meghan, książę Harry fot. ONS

Ciąża księżnej Meghan to temat numer jeden w mediach na całym świecie. Książęca para z Sussex właśnie zakończyła kilkunastodniową wizytę w Australii, Tonga, Fidżi i Nowej Zelandii. Ciążowy brzuszek księżnej jest już coraz bardziej widoczny. Książę Harry postanowił podzielić się swoim szczęściem z sympatykami brytyjskiej monarchii.

Prywatne zdjęcie ciężarnej księżnej Meghan

Nietypowe zdjęcie pojawiło się na oficjalnym profilu Pałacu Kesington na Instagramie. Widać na nim ciężarną księżną w czasie spaceru po lesie w Nowej Zelandii. Żona księcia Harry'ego stoi bokiem, trzymając ręce w geście, podkreślającym rosnący brzuszek. Księżna szeroko uśmiecha się do obiektywu. Możemy się domyślać, że autorem fotografii jest książę Harry.

Do zdjęcia został dołączony opis, który osobiście przygotowali Meghan i Harry.

Wiadomość od księcia i księżnej Sussex: Dziękujemy, Nowa Zelandio, za cudowny, ostatni tydzień naszej podróży. To był przywilej, móc poznać tak wielu przyjaznych Kiwis (mieszkańców Nowej Zelandii - przypis red.). Australia, Fidżi, Tonga, Nowa Zelandia – wyjeżdżamy zainspirowani, przypomnieliśmy sobie, że każde z nas, w pojedynkę, może wiele zmienić. „Deszcz, który orzeźwia suchą glebę, złożony jest z wielu małych kropli” – Kate Sheppard.

Brytyjska rodzina królewska z wielką starannością wybiera zdjęcia, które są publikowane na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych. Co więcej, członkowie monarchii nie mogą prowadzić prywatnych profili. Opublikowane zdjęcie Meghan, które prawdopodobnie zrobił jej mąż, to prawdziwa rzadkość.

Niemal od początku znajomości księcia Harry'ego i Meghan Markle, możemy obserwować nową jakość w rodzinie królewskiej. Para nie tylko wprowadziła świeży powiew, ale przede wszystkim rozluźnienie obyczajów, które nie zawsze przystają do XXI wieku. Ponadto, dzięki tego typu gestom, Meghan i Harry wzbudzają ogromną sympatię wśród Brytyjczyków i nie tylko!

Przeczytaj:
Księżna Meghan przez przypadek zdradziła datę narodzin dziecka? To będzie...
Wydało się?! Książę Harry przez przypadek zdradził płeć dziecka?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)