POLECAMY

To iście królewski kolor lakieru do paznokci! Tego odcienia używa brytyjska królowa od blisko 30 lat

To jeden z najbardziej pożądanych odcieni!
Edyta Liebert / rok temu
To iście królewski kolor lakieru do paznokci! Tego odcienia używa brytyjska królowa od blisko 30 lat fot. ONS.pl/ instagram, kolaż polki.pl

Królowa Elżbieta II jest znana z perfekcji w dobieraniu kolorów czy fasonów. Od lat ma garsonki w różnych odcieniach, a o tych samych krojach. Stawia na sprawdzone marki i jest wierna konkretnym modelom... również w kwestii urody. Ma swój ulubiony odcień lakieru do paznokci!

Królowa Elżbieta II, choć zazwyczaj nosi na dłoniach rękawiczki z godnie z dworską etykietą, to przyznała że lubi dbać o paznokcie, choć nieczęsto pokazuje dłonie. Od używa tego samego lakieru od 1989 roku - jest to odcień Ballet Slippers marki Essie.

 

💃🏼

Post udostępniony przez Bellamartha (@bellamartha984)

Czy wiesz, że Królowa Elżbieta II... zmywa po swoich gościach?

Odcień ten jest idealnym dopełnieniem każdego ze strojów i nigdy nie rzuca się w oczy. Jasnoróżowy, raczej transparentny kolor podbił jej serce już prawie 30 lat temu. To jeden z najbardziej pożądanych, kultowych barw palety Essie.

Ballet Slippers to kolor dla każdego

Jedna butelka ulubionego lakieru królowej kosztuje 9 dolarów (ok. 34 złote), jest to zatem zdecydowanie mniej ekstrawaganckie zamiłowanie monarchini od drogich torebek. A dlaczego padło akurat na ten kolor? - Odcień ten nie będzie gryzł się z żadnym z jej jasnych strojów, a jest przy tym na tyle subtelny, że nie przebija przez białe rękawiczki - wyjaśnia źródło magazynu "Harper's Baazar".

Lubi sobie strzelić kielicha, jeździ jak pirat drogowy. Na tronie zasiadła 65 lat temu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Myślałam ze w rodzinach królewskich nie można używać lakierów do paznokci. Trzeba je mieć na dodatek b.krotkie. Tak jak nie można zakładać nogi na nogę. Tego ponoć wymaga etykieta. Może się mylę ?