Klara Lewandowska kończy roczek! Jak zmieniało się polskie royal baby?

12 miesięcy wystarczyło, by Klara Lewandowska stała się jednym z najpopularniejszych dzieci w Polsce. Co wiemy o córce najlepszego polskiego piłkarza i jego żony, znanej trenerki?
Marta Kosakowska / 8 miesięcy temu

Klara Lewandowska przyszła na świat w czwartek 4 maja 2017 roku. Wieść o tym, że słynna rodzina Lewandowskich się powiększyła, natychmiast stałą się tematem numer jeden w polskich mediach. Dziewczynka jest pierwszym dzieckiem najbardziej znanego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego oraz jego żony, trenerki i dietetyczki, Anny Lewandowskiej

Roczek Klary Lewandowskiej

Klara Lewandowska właśnie świętuje roczek. Przez ostatnie 12 miesięcy niewątpliwie była jednym z najbardziej obserwowanych dzieci w Polsce. Dosłownie, bo każde jej zdjęcie, które pojawiało się na internetowych profilach mamy lub taty, zdobywało tysiące polubień. Internauci śledzili kolejne etapy w życiu małej Klary. Od momentu narodzin, które Robert Lewandowski osobiście obwieścił światu, aż do pierwszy kroków. Lewandowscy z dużym wyczuciem dawkują fanom informacje na temat swojego życia prywatnego. Bardzo starannie wybierają zdjęcia, które publikują w sieci. Szczególnie jeśli chodzi o ich córkę.

Z okazji urodzin Klary na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie ikony św. Klary z Asyżu, która prawdopodobnie jest prezentem dla wnuczki od babci Marii Stachurskiej.

 

🙏🏻 Thank YOU 🙏🏻 #ikona #icon by #mymum #MariaStachurska #OneYear #SantaClara

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

„Jak ktoś chce być ekspertem od dzieci, nie powinien publikować takich zdjęć” – czym Anna Lewandowska naraziła się matkom?

Klara Lewandowska - fakty i ciekawostki

Informacja o tym, że Anna Lewandowska spodziewa się pierwszego dziecka, obiegła świat 6 grudnia 2016 roku. Do historii przeszła "cieszynka" Roberta Lewandowskiego, który w czasie meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt - po strzelonym golu - umieścił pod koszulką piłkę oraz włożył kciuk do ust w charakterystycznym geście ssania. Jego żona Anna była wtedy około piątego miesiąca ciąży. Para długo ukrywała tę informację przed mediami. Kiedy już tajemnica wyszła na jaw, rozpętało się prawdziwe szaleństwo wokół ciąży Anny Lewandowskiej.

"Co je przyszła mama? Ile przytyła? Co nosi? Czy ćwiczy w czasie ciąży? Będzie chłopiec czy dziewczynka?" - portale plotkarskie zasypywały swoich czytelników kolejnymi newsami na temat ciąży Lewandowskiej. Ilość publikacji na ten temat musiała przerosnąć oczekiwania samych rodziców! 4 maja 2017 roku na świat przyszła mała Klara, która szybko została okrzyknięta "polskim royal baby"

Co dziś wiemy na temat Klary Lewandowskiej? Jak się rozwija? Czy czeka ją wielka kariera w sporcie? Na kolejnych stronach zebraliśmy najważniejsze fakty i ciekawostki o córce Lewandowskich!

Przeczytaj:
Anna Lewandowska po raz kolejny w ogniu krytyki! Tym razem poszło o... kolory zabawek małej Klary
„To zwykłe zdzierstwo!” – oburzają się fanki Anny Lewandowskiej. Czym trenerka tak rozwścieczyła kobiety?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/5 miesięcy temu
Niby jak mamy zobaczyć jak zmieniło się "Royal Baby", skoro każde zdjęcie jest zrobione tak, żeby nie było widać twarzy. Ciekawe dlaczego...
/6 miesięcy temu
"Informacja o tym, że Anna Lewandowska spodziewa się pierwszego dziecka, obiegła świat 6 grudnia 2016 roku. " TY DURNA PISMACZKO - A ŚWIAT WIE KTO TO JEST BLACHARA SKÓROKOPACZA? ALBO CZY WIE KTO TY JESTEŚ OSLICO???
/6 miesięcy temu
kosakowska, ty lizydupo, ile dostałaś za nazywanie royal baby??? Ty oślico sprzedajna - kto tu jest królem idiotko, pustaku??? - prymitywny skórokopacz i jego blachara była podopeiczna MOPS-u??? Walnij ty się w ten pusty łeb krowo.
POKAŻ KOMENTARZE (1)