Kim jest ukochany Julii Kamińskiej? Między aktorką a Piotrem Jaskiem jest duża różnica wieku

Czym zajmuje się mężczyzna i jak poznali się z Julią?
/ 14.04.2021 16:36

Julia Kamińska to bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych aktorek w Polsce. Popularność zyskała dzięki roli uroczej Uli Cieplak w serialu „BrzydUla”,  później jej kariera rozwinęła się naprawdę szybko. 

Gwiazda dość często pojawia się na branżowych eventach, jednak z reguły nie mówi o swoim życiu prywatnym. Na czerwonym dywanie na próżno szukać jej życiowego partnera, choć para jest razem od kilku lat i darzy się szczerym uczuciem. Kim jest ukochany Julii Kamińskiej, Piotr Jasek? 

Kim jest partner Julii Kamińskiej?

Kamińska i Jasek spotykają się od 11 lat. Poznali się na planie „BrzydUli”, gdzie Piotr pełnił rolę scenarzysty. Ich miłości nie przeszkodziła duża różnica wieku. Mężczyzna jest bowiem starszy od swojej wybranki o 20 lat. 

Julia Kamińska wielokrotnie podkreślała, że jej partner jest zarówno jej wielką miłością, jak i najlepszym przyjacielem i autorytetem. Piotr ma podobno ogromne pokłady cierpliwości, dlatego bardzo trudno się z nim pokłócić. 

Jednym z niewielu problemów pary jest przenoszenie emocji z pracy do życia prywatnego. Od 10 lat starają się jednak nad tym pracować. 

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem