Kiedy 12. sezon serialu Przyjaciółki? Co w nowych odcinkach serialu? ZWIASTUN

Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska, Małgorzata Socha fot. ONS
To będzie prawdziwa rewolucja! Serialowe bohaterki czeka wiele zmian.
/ 31.07.2018 08:53
Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska, Małgorzata Socha fot. ONS

Nowe odcinki serialu „Przyjaciółki” będą emitowane na antenie Polsatu już od września. Choć do premiery został jeszcze miesiąc, to fani popularnej telenoweli już zastanawiają się, co wydarzy się w 12. sezonie. A będzie się działo! Nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, nowych bohaterów, przełomowych wydarzeń i... wzruszeń.

Co w nowych odcinkach „Przyjaciółek”?

W sieci pojawił się zwiastun nowego sezonu serialu. Wiadomo już, że Zuza będzie zmagać się z poważną chorobą, Patrycja złoży pozew o rozwód, Anka podejmie nową pracę, a Inga... zostanie zwolniona z dotychczasowej. Jednym z najważniejszych wydarzeń nowego sezonu będą... narodziny dziecka! Mamą zostanie Julka, córka Anki i Piotra. Jednak to nie wszystko, widzowie mogą liczyć na wiele wzruszających chwil. Głównie za sprawą... Zuzy. Zwiastun zdradza, że w czasie zmagań z chorobą, będzie ona mogła liczyć na Jaśka. Dojdzie nawet do oświadczyn!

Serial „Przyjaciółki” cieszy się niesłabnącą popularnością. Hitowa telenowela Polsatu emitowana jest od września 2012 roku. W role tytułowych przyjaciółek wcielają się gwiazdy: Anita Sokołowska (Zuza), Małgorzata Socha (Inga), Joanna Liszowska (Patrycja) i Magdalena Stużyńska (Anka).

Przeczytaj:
Trzeci ślub, tajemnice i plany na przyszłość. Marta Kaczyńska nie przestaje intrygować
„Łatwiej by było, gdybym umarł” - kolejny gorzki wywiad ojca Meghan Markle

Redakcja poleca

REKLAMA