Katarzyna i Cezary Żak fot. ONS.pl

Katarzyna i Cezary Żakowie martwią się o najmłodszą córkę. Zuzanna walczy z koronawirusem

Zuzanna, jako lekarka, kadego dnia pomaga chorym na Covid-19. Rodzice boją się o jej zdrowie.
/ 06.11.2020 10:40
Katarzyna i Cezary Żak fot. ONS.pl

Cezary i Katarzyna Żakowie wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że są bardzo dumni ze swojej najmłodszej córki Zuzanny, która ukończyła studia medyczne i pracuje w szpitalu na wydziale internistycznymi i pediatrycznym. Poszła w ślady swojej babci, bowiem mama Katarzyny Żak również była lekarką.

Niestety, pandemia koronawirusa postawiła wszystkich medyków w stan gotowości, również Zuzannę Żak, która walczy na pierwszej linii wojny z patogenem. O jej bezpieczeństwo martwią się rodzice. 

Zuzanna Żak walczy z koronawirusem

Jak informuje „Na Żywo”, Cezary i Katarzyna Żakowie bardzo boją się o zdrowie i życie córki, która każdego dnia ma kontakt z zakażonymi koronawirusem. Wydaje się jednak, że młoda lekarka bardzo odpowiedzialnie podchodzi do obecnej sytuacji i stara się dbać nie tylko o siebie, ale też o zdrowie swoich rodziców. 

Zuzanna stara się znaleźć w czas w tym wymagającym dla medyków okresie i pomaga rodzicom w wielu kwestiach, by nie narażać ich na niebezpieczeństwo zakażenia się SARS-CoV-2.

Zapowiedziała im, by nie wychodzili z domu, gdy nie ma potrzeby. To ona będzie przywoziła im zakupy. I tak robi, wyręcza ich w wielu obowiązkach. Ich priorytetowe zadanie to dbanie o zdrowie - mówiła „Na Żywo” znajoma rodziny

Aktorska para na szczęście w nieszczęściu może pozostać w domu i unikać miejsc publicznych. W związku z zamknięciem ośrodków kultury, takich jak kina i teatry, znaczna część obowiązków zawodowych gwiazd musiała zostać przełożona na inne terminy. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd: 
Gwiazda „365 dni” Anna-Maria Sieklucka o Strajku Kobiet. Popiera walkę z prawem aborcyjnym?
Doda ostro o wpisie Małgorzaty Rozenek. „Ja bym nigdy nie nazwała prezydenta...” 
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. „To nie są żarty”