Kasia Warnke urodziła fot. ONS.pl

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami

Jak donoszą media, Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami! Aktorka prawie do ostatniej chwili czekałą z przekazaniem wiadomości o ciąży.
Urszula Wilczkowska / 09.09.2019 16:37
Kasia Warnke urodziła fot. ONS.pl

Kasia Warnke po raz pierwszy została mamą! Jak donoszą media, aktorka urodziła dzisiaj w jednym z warszawskich szpitali. Jeszcze kilka dni temu z ogromnym brzuszkiem pozowała do zdjęć podczas premiery filmu „Polityka” Patryka Vegi.

Kasia Warnke została mamą

Kasia Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie podczas kręcenia filmu Patryka Vegi i są małżeństwem już od trzech lat. Często pokazuję siebie nazwajem na swoich kontach na Instagramie, na czerwonym dywanie także bardzo rzadko można zobaczyć ich osobno. Na pokaz Gosi Baczyńskiej zdecydowali się nawet założyć podobne kreacje!

Gdy pojawiły się pierwsze spekulacje o ciąży aktorki, ta przez bardzo długi czas obracała je w żart. Para też do niedawna całkowicie im zaprzeczała. Opinię publiczną poinformowali na własnych warunkach. I to bardzo późno!

Aktorka rzeczywiście czekała z przekazaniem wiadomości o ciąży prawie do ostatniej chwili: dopiero dwa miesiące temu wzięła udział w pokazie mody, na którym zaprezentowała okrągły ciążowy brzuch. O zdradzaniu takich informacji wypowiadała się bardzo ostro i niechętnie dawkowała informacje o swoim prywatnym życiu.

Młodzi rodzice niestety nie podali póki co płci dziecka i nie zdradzili jego imienia, nie potwierdzili także oficjalnie informacji o porodzie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Zobacz też: 
Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży. I rozgniewała polskie mamy…
Czy Izabeli Janachowskiej udało się wrócić do figury sprzed ciąży? Mamy szczerą odpowiedź!