Kasia Tusk przekazałą suknię ślubną na aukcję WOŚP fot. ONS

Kasia Tusk przekazała suknię ślubną na WOŚP. Jak wygląda kreacja blogerki?

Znana blogerka przekazała swoją suknię ślubną na WOŚP. Przy okazji zdradziła, kiedy wyszła za mąż. Nie było to w zeszłym roku!
/ 04.01.2019 13:58
Kasia Tusk przekazałą suknię ślubną na aukcję WOŚP fot. ONS

Szlachetny gest Kasi Tusk! Córka Donalda Tuska zdecydowała się na przekazanie sukni ślubnej na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć, jak wyglądała kreacja ślubna blogerki. Jaka jest aktualna cena sukni?

Suknia ślubna Kasi Tusk trafiła na aukcję WOŚP

Kasia Tusk od dawna ma swoje stałe miejsce w przestrzeni medialnej, jednak o jej życiu prywatnym wiemy niewiele. Prowadzi popularnego bloga lifestylowego, wydaje książki, od czasu do czasu bywa na eventach, ale... rzadko zdradza informacje na swój temat.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że znana blogerka wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Stanisława Cudnego. Według domysłów mediów ślub miał odbyć się latem 2018 roku. Teraz już wiadomo, że to nieprawda! Para pobrała się znacznie wcześniej, bo aż 5 lat temu. Kasia Tusk zdradziła datę ślubu przy okazji wystawienia kreacji ślubnej na aukcję WOŚP.

- Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska. Jest uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji. Natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet. Jest ona wykonana z kremowej organzy. Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad 5 lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie
- powiedziała Kasia Tusk w filmiku promującym aukcję WOŚP.

Aktualna cena sukni Kasi Tusk to niespełna 1000 zł. Zainteresowanie aukcją jest ogromne, więc wiele wskazuje na to, że kreacja może zostać wylicytowana za bardzo wysoką kwotę.

Przypomnijmy, że Kasia Tusk i jej mąż obecnie oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Nie wiadomo, kiedy maluch ma przyjść na świat, lecz sądząc po najnowszych zdjęciach blogerki, termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Brawa dla Kasi Tusk za wsparcie WOŚP! 27. finał WOŚP zaplanowany jest na 13 stycznia. W tym roku celem zbiórki jest wsparcie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Aukcja sukni ślubnej Kasi Tusk potrwa do 31 stycznia.

Przeczytaj:
„Ciąża Ci służy!”. Internautki zachwycone pierwszym ciążowym zdjęciem Kasi Tusk
Kasia Tusk potwierdziła ciążę?! Wpis skomentował jej tata