Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku

Piękna brunetka zza wschodniej granicy zrobiła na uczestników ogromne wrażenie.
/ 05.05.2021 19:00

Trwa emisja 3. już sezonu „Hotelu Paradise”. Program pełen intryg, przyjaźni i gorących romansów zebrał pokaźne grono fanów. Ci chętnie śledzą poczynania swoich ulubionych uczestników i komentują je w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich odcinków do programu weszła nowa uczestniczka, która wywołała w hotelu niemałe poruszenie.

Kim jest Kara z „Hotel Paradise”

Kara to piękna mieszkanka Trójmiasta o wschodnich korzeniach. Jej pojawienie się w show zrobiło duże wrażenie na mieszkańcach hotelu, zwłaszcza na męskiej części.  Panowie nie kryli, że nowa koleżanka jest w ich typie i bardzo im się podoba.

Z tego powodu Kara nie miała łatwego startu z kobietami, które zazdrosne o swoich programowych partnerów, nie patrzyły na nią przychylnym okiem. Finalnie Kara do pary wybrała Marcina, odbijając go tym samym Nathalii. 

Oprócz udziału w show, Kara ma bardzo ciekawe zajęcie i pasję, którą dzieli się z fanami na TikToku. Białorusinka jest właścicielką własnego salonu kosmetycznego w Gdyni, a także bardzo uzdolnioną malarką. Jej prace można oglądać na jej kanałach w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że ta 20-latka robi wrażenie i ma zadatki na gwiazdę. 

Czytaj także:
Czego Magda Gessler potrzebuje, by przeprowadzić „Kuchenne rewolucje”? Lista jest długa...
Dlaczego Martyna z „Hotel Paradise” nie chce mieć dzieci? Szczera odpowiedź uczestniczki programu
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?

Redakcja poleca

REKLAMA