Julia Wieniawa w sweterku bez stanika. Odważnie czy niesmacznie?

Julia Wieniawa fot. ONS.pl
Zdjęcie aktorki bez biustonosza wywołało burzę na Instagramie. Czy internauci nie przesadzają?
/ 29.10.2018 12:04
Julia Wieniawa fot. ONS.pl

Jej wygląd i stylizacje są nieustannie bacznie śledzone przez media. Julia Wieniawa to jedno z gorętszych nazwisk wśród aktorów i aktorek młodego pokolenia. Widzowie pokochali ją za rolę Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Ale Julia próbuje też swoich sił w muzyce. Zdjęcia i filmiki, które publikuje na Instagramie zawsze są szeroko komentowane. Ostatnie foto jednak wywołało ostrą dyskusję, co przystoi, a co nie.

Julia Wieniawa zdradziła, jaka jest jej ulubiona pomadka. Możesz ją mieć za niewiele ponad 20 złotych!

Julia Wieniawa bez biustonosza

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie, na którym prezentuje czerwoną pomadkę na ustach. Jednak nie to zwróciło uwagę internautów, lecz jej strój. Aktorka ma na sobie cienki sweterek, pod którym widać brak biustonosza. Wcześniej zresztą na jej InstaStory można było zobaczyć, jak tańczy właśnie tak ubrana, jak na zdjęciu. Fani podzielili się na dwa obozy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

– Bez stanika?
– Ale brzydkie ma cycki
– Ja tu piersi sterczących, jak deklarowałaś nie widzę, tylko zwisy
– Jestem wkurzona, bo świetny makijaż, świetne zdjęcie, ale gdyby był biustonosz, no cóż, to trochę zbyt odważne i niesmaczne
– czytamy w komentarzach pod zdjęciem Julii.

Jednak była spora grupa internautów, których aktorka zachwyciła.
„O mamo, petarda”, „Ogień!”, „Wyglądasz zjawiskowo”, „XXI wiek i ludzi dziwi brak biustonosza pod bluzką”, „Co w tym dziwnego? Każdy musi nosić stanik?” – posypały się w kontrze komentarze.

Czy aktorka faktycznie przesadziła, pokazując się bez biustonosza?

Więcej newsów o gwiazdach:Nietypowy gest rodziny Kory. Na grobie artystki stanie coś wyjątkowegoKsiężna Meghan przez przypadek zdradziła datę narodzin dziecka? To będzie...

Redakcja poleca

REKLAMA