Joannie Opozdzie zdarza się nie zauważyć paparazzich. „Antek ma w tym większe doświadczenie”

Aktorka zdradziła, że czasami nie potrafi zlokalizować śledzących ją i jej partnera fotografów.
/ 11.09.2020 12:06

Od kilku miesięcy związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego rozpala media plotkarskie i społecznościowe. O ich relacji mówi się nieustannie, a zakochanych codziennie śledzą paparazzi, którzy liczą na pikantne zdjęcia pary. Aktorka przyznała, że to ciągłe zainteresowanie fanów i fotografów bywa dla niej czasami zaskakujące, ale powoli do niego przywyka. 

Joanna Opozda o paparazzich 

Ani nas to nie przeraża, ani nie krępuje. Ostatnio byliśmy u mnie w Busku Zdroju i panie kuracjuszki czasem nas zaskakiwały, bo podchodziły do nas. Na co dzień spotkamy się z bardzo miłymi ludźmi - powiedziała gwiazda 

Joanna Opozda zdradziła jednak, że często zdarza jej się nie zauważyć fotografów śledzących ją i Antka, przez co bywa zaskoczona, kiedy w sieci pojawiają się zdjęcia z ich prywatnych spotkań. Zdaniem aktorki jej partner jest w tej kwestii znacznie lepiej przygotowany.

Ja nie umiem w ogóle tego wyczuć i nie zauważam paparazzich. Antek ma w tym chyba większe doświadczenie. Więc bywam zdziwiona, kiedy w sieci pojawiają się publikacje na nasz temat - wyjaśniła Opozda 

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Chociaż Opozda i Królikowski znają się dość długo, związek potwierdzili dopiero w drugiej połowie lipca bieżącego roku. Dla wielu fanów ich romans był sporym zaskoczeniem, bowiem zaledwie kilka tygodni wcześniej Antek Królikowski rozstał się z poprzednią partnerką, prawniczką Katarzyną Dąbrowską.

Odkąd jednak zdradził, że jego serce skradła koleżanka po fachu, zakochana para chętnie pokazuje się publicznie i pozuje do zdjęć fotografom. Joanna Opozda przyznaje również, że myśli, że Antek może okazać się nawet „tym jedynym”. 

Może cię też zainteresować: 
Małgorzata Tomaszewska dała swojemu synowi nietypowe imię. Teraz zastanawia się nad zmianą z obawy na reakcje w szkole
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z karmienia piersią. Fanki zachwycone: "Uwielbiam cię, że nie uprawiasz instabrokatu"
Miała 13 lat, gdy poznała swojego męża. Urbańskiej i Józefowiczowi nie wróżono świetlanej przyszłości
Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antkiem Królikowskim. "Oby stworzyli fajną parę"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA