Joanna z „W-11” to dziś prawdziwa seksbomba! Jedno z nowych zdjęć robi szczególne wrażenie

Aktorka przeszła prawdziwą metamorfozę!
/ 30.12.2020 19:42

Paradokument „W-11” opowiadający o pracy policyjnych detektywów, bił kilkanaście lat temu  rekordy popularności. Każdy odcinek oglądały miliony osób, a powtórki programu do dziś można oglądać na antenie TVN-u. 

Szczególną sympatią widzów, cieszyła się piękna pani nadkomisarz Joanna Czechowska, będąca jednocześnie prawdziwą policjantką, zawodowo aktywną od 1991 roku. Okazuje się, że po 13 latach od emisji „W-11” przeszła prawdziwą przemianę. 

Jak dziś wygląda Joanna Czechowska? 

Policjantka/aktorka postanowiła przypomnieć o sobie fanom i aktywnie prowadzi konto na Instagramie. 47-latka pokazuje na nim swoje codzienne życie, hobby i czas spędzony z rodziną. Ma bowiem 10-letnią córkę. Jej wielką pasją są również koty. 

Policjantka nie stroni od wyczerpujących treningów, które oprócz świetnej kondycji dają jej piękną figurę. Czechowska chętnie ją eksponuje i na wielu zdjęciach pozuje w kobiecych i dopasowanych stylizacjach. 

To prawdziwa gratka dla jej wielbicieli, którzy nieustannie, od 2004 roku, wzdychają do pięknej, ale niedostępnej pani nadkomisarz. 

Zobacz więcej newsów z życia gwiazd: 
Gwiazda „365 dni” Anna-Maria Sieklucka o Strajku Kobiet. Popiera walkę z prawem aborcyjnym?
Doda ostro o wpisie Małgorzaty Rozenek. „Ja bym nigdy nie nazwała prezydenta...” 
Olga Kalicka żegna przyjaciela, który zmarł przez koronawirusa. „To nie są żarty”