Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens fot. ONS.pl

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub! Projektantka pochwaliła się radosną nowiną

Są parą od 2018 roku, a teraz oficjalnie zdradzili, że planują ślub. Przetakiewicz i Rooyens pobiorą się już niedługo!
/ 15.09.2020 09:08
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens fot. ONS.pl

Od kilku dni w mediach pojawiały się plotki dotyczące ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. „Pudelek” informował, że para planuje pobrać się na przełomie września i października, czyli dosłownie lada moment. Okazuje się, że podejrzenia tabloidów były słuszne, a radosną nowinę potwierdziła sama Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub

W poniedziałkowy wieczór na koncie projektantki na Instagramie pojawiło się romantyczne zdjęcie z ukochanym. W opisie fotografii Przetakiewicz poinformowała fanów, że ona i Rinke już niedługo zostaną mężem i żoną.

Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe, i co jest ważne. Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością. KOCHANI, już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA - napisała projektantka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

W komentarzach posypały się gratulacje. Miłymi słowami podzieliły się z Przetakiewicz i Rooyensem sławne koleżanki i koledzy, m.in. Izabela Janachowska, Zofia Ślotała i Ewa Chodakowska. 

Historia związku Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Informacje o tym, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą, pojawiły się na początku 2018 roku. Projektantka mody i producent telewizyjny początkowo nie komentowali plotek, ale już jakiś czas później pojawili się w objęciach na ściance, czym potwierdzili doniesienia o romansie. Okazuje się, że para poznała się już w 2014 roku, jednak dość długo ich relacje pozostawały wyłącznie na przyjacielskiej stopie. 

Rinke napisał do mnie pierwszy raz cztery lata temu, po Balu Dziennikarzy, na którym szalałam na parkiecie. Napisał do mnie: »Ale energia!«, coś w tym stylu. To było coś pozytywnego. Później się wyciszyło. Ponad rok temu znów zaczęliśmy do siebie pisać - mówili zakochani w jednym z wywiadów

Jak informuje „Pudelek”, ceremonia zaślubin ma odbyć się za kilkanaście dni w Grecji. Wezmą w niej udział wyłącznie najbliżsi przyjaciele i rodzina pary. 

Może cię też zainteresować: 
Małgorzata Tomaszewska dała swojemu synowi nietypowe imię. Teraz zastanawia się nad zmianą z obawy na reakcje w szkole
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z karmienia piersią. Fanki zachwycone: "Uwielbiam cię, że nie uprawiasz instabrokatu"
Miała 13 lat, gdy poznała swojego męża. Urbańskiej i Józefowiczowi nie wróżono świetlanej przyszłości
Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antkiem Królikowskim. "Oby stworzyli fajną parę"