Jak wyglądają mamy polskich gwiazd? Mama Patryka Vegi bardzo podobna do syna, a Maćka Musiała? Jak nastolatka

Wszystkie piękne i stylowe!
/ 27.05.2021 17:19

Dzień Matki co prawda już za nami, ale nad pięknem wszystkich mam warto pochylać się każdego dnia. Tym razem skupimy się na mamach naszych rodzimych celebrytów, które gwiazdy bardziej lub mniej chętnie pokazują publicznie. 

Jak wyglądają mamy polskich gwiazd? 

Zacznijmy od tego, że wszystkie mamy przedstawione w naszym video są absolutnie cudowne i przepiękne. Wystarczy tylko spojrzeć na uśmiech pani Wandy Rabczewskiej, klasę pani Iwony Lewandowskiej czy też ciepłe spojrzenie pani Zofii Kostrzewskiej, czyli mamy Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Jednak jeśli mamy przeprowadzić konkurs na podobieństwo między matką a znanym dzieckiem, na początku stawki na pewno znajdzie się Patryk Vega z mamą oraz Anna Lewandowska z panią Marią. To po prostu dwie krople wody! 

Z kolei Roksana Węgiel, Julia Wieniawa i Maciek Musiał mogą się pochwalić mamami, które bardziej przypominają ich siostry. Pani Marta Wieniawa, pani Anna Markiewicz-Musiał i pani Edyta Węgiel wyglądają jak nastolatki! 

Wszystkim mamom, tym wychowującym znane dzieci i te z niemedialnymi pociechami, składamy jeszcze raz najlepsze życzenia.

Czytaj także:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem