Jak będą starzeć się polskie gwiazdy? Ta zabawna symulacja zdradziła wszystko

Dzięki popularnej aplikacji w łatwy sposób można sprawdzić, jak popularne gwiazdy będą wyglądać na starość. Zobacz, kto zmieni się najbardziej.
/ 30.06.2020 14:17

Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, jak będzie wyglądać w przyszłości. Czy będzie całkowicie siwy, czy będzie mieć dużo zmarszczek, jak zmieni się jego sylwetka.

Zainteresowanie własnym starzeniem się nie jest niczym dziwnym i nietypowym, dlatego wcale nie zaskakuje nas to, że często zastanawiamy się, jak na starość będą wyglądać także inni ludzie. W tym znane polskie gwiazdy, które dziś zachwycają świeżym i promiennym wyglądem. 

Jak będą starzeć się polskie gwiazdy? 

Na szczęście, możemy w prosty sposób zobaczyć, jak znani i lubiani będą wyglądać za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. W symulacji video, przygotowanej przy pomocy popularnej aplikacji FaceApp, widzimy wyraźnie, jak zmieni się chociażby Julia Wieniawa, Michał Szpak, Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Rozenek, Wiktoria Gąsiewska czy Barbara Kurdej-Szatan. 

I chociaż wielu z nich do starości jeszcze wiele, wiele brakuje, to taki skok w przyszłość może być świetną zabawą i ciekawym doświadczeniem. Za pomocą jednego kliknięcia zdjęcie zostaje postarzone przez odpowiedni algorytm i pokazuje, jak nasza twarz, włosy i sylwetka zmienią się na przestrzeni lat. Musimy przyznać, że większość gwiazd będzie wyglądać na starość naprawdę atrakcyjnie! 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA