POLECAMY

Beata Tadla pokazała zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką! Bardzo się zmieniła?

Dziś Beata Tadla uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich dziennikarek, lecz... czy zawsze tak było? Gwiazda pokazała zdjęcia z młodości.
Marta Kosakowska / 5 miesięcy temu
Beata Tadla pokazała zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką! Bardzo się zmieniła? fot. ONS

Zastanawiacie się, jak Beata Tadla wyglądała dawniej? Czy od czasów młodości przeszła sporą przemianę? Mamy odpowiedź na to pytanie! Dostarczyła jej sama dziennikarka, która zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z czasów, kiedy był uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy. 

Jak w przeszłości wyglądała Beata Tadla?

Na oficjalnym profilu Beaty Tadli pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy przyszłą dziennikarkę w wieku 17 lat. Fotografia pochodzi z czasów, kiedy Beata Tadla była związana z Radiem Legnica. To właśnie od tej rozgłośni rozpoczęła się przygoda Tadli z mediami. Dziennikarka zamieściła fotkę w sieci z okazji Dnia Radia, który przypada na 11 kwietnia. 

Miałam wtedy 17 lat... Moje pierwsze zdjęcie z pierwszej pracy, czyli z Radia Legnica. Radio zawsze będzie moją wielką miłością❤️ Wszystkim kolegom za mikrofonami życzę jak największej liczby wiernych słuchaczy

 - podpisała zdjęcie Tadla.

Zaskakujące wyznanie Jarosława Kreta po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami": "Mnie zależy przede wszystkim na..."

Wielbiciele dziennikarki niemal natychmiast zauważyli, że... 42-letnia obecnie Beata Tadla w ogóle się nie zmieniła przez przeszło 25 lat! Pod wpisem posypały się komentarze z komplementami. Fani podkreślają, że dla Beaty Tadli czas najwyraźniej się zatrzymał. 

Ty się w ogóle nie zmieniasz!

Taka sama jak dzisiaj... no może teraz ładniejsza!

Nic się Pani nie zmieniła! Ciągle ta sama siedemnastoletnia Pani Beatka.

Szczerze to myślałem, ze to zdjęcie z tego roku, nic się Pani nie zmienia

- piszą internauci.

I trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Beata Tadla od zawsze była pięknością! My również mówimy "wow"! A jak Wam się podoba fotka Beaty Tadli sprzed lat?

Przeczytaj:
Jarosław Kret zażądał od Beaty Tadli zwrotu pierścionka zaręczynowego?! Mamy komentarz pogodynka
Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta odbiło się na synu dziennikarki? "Mogę mieć pretensje tylko do siebie" - komentuje Tadla

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D